reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obraz i dźwięk :-)

Jakie zdolne te dzieciaczki :-)
Już niedługo obejrzymy filmik "Konradek zaczyna wstawać i chodzić" :tak:
A filmik z Oliwką? Mało się nie popłakałam ze wzruszenia. Inna - super podkład i efekty :cool2:
 
reklama
no małą Oliwcia jaka zadowolona...ja niestety jeszcze nie mam głośników :tak:;-)więc nie słyszę nic:no: ale widać ze mama się napracowała...ekstra.
 
Brawo dla Konradka:tak::tak::tak:zasuwa jak mały motorek....jakbym Sarę widziała:szok:
Oliwka suuuper- siady wyborowe- i taka zadowolona z siebie- podkład muzyczny z Kubusia Puchatka Inna czad:-):-):-)
 
Dzięki za miłe słowa :-). A co do wyglądu moich filmików, to nie myślcie że ja się jakoś wysilam.Mam dobry program do obróbki filmów i tam są po protu gotowe szablony, ja tylko wybieram odpowiedni i już.Później wrzucam jakąś piosenkę z kompa, te momenty przejściowe zmieniam sobie (np. żeby wyglądało jakby się strona zwijała), ale to też gotowy wzór, ja tylko odpowiedni zaznaczam.Owszem, można się bawić jeszcze bardziej i kombinować, ale nie mam na to czasu :no:.
 
a co to za programik? ;-)
A swoja droga...jezeli chcecie zaproszenia do poczty w wersji beta na googlach to zapraszam (podajcie @). Bardzo duzo fajnych opcji i bardzo przejrzysty uklad i np album ze zdjeciami i filmikami, kalendarz.To wlasnie tam wgrywam filmiki ktore potem udostepniam na forum :-)
 
megusek, programik to Ulead VideoStudio 8.Jedyną jego wadą jest to, że jest po angielsku i nigdzie nie można znaleźć spolszczenia, ale angielski znam więc nie jest źle.Chociaż wiadomo, że po polsku byłoby lepiej i prościej ;-)
 
Heeh Inna mam ten sam programik:-D Dostałam go razem z kontrolerem fire wire. tez mam po angielsku, ale program jest rzeczywiście dośc łatwy. produkuje nim filmiki dla mojej rodzinki;-)tez z podkładami i innymi bajerami. :cool:
I dziękuje z w imieniu Konradka za wszystkie miłe słowa. :happy:
Jeszcze mi się przypomniało, na ostatniej płytce z filmikiem, którą wysłałam rodzicom były same przeboje z filmów Kubusia Puchatka. Kubuś rządzi!!! :D
 
reklama
Do góry