reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obraz i dźwięk :-)

Maja jest bardzo inteligentna i zdolna,:-) jak ja spróbowałam dac Konradowi garnek i łyżeczke to zaczoł ją podgryzać, potem kombinował jak podgryżc garnek:-D
A głos Pola masz reczywiście niezwykły:tak:
Anii ale sie super bawiłyście w święta:-D Środkowa siostra podobna do Ciebie:-)
A tego zasypiającego maluszka to mi sie strasznie żal zrobiło ze się tak męczył:baffled:
 
reklama
Dziękujemy Dziewczyny za wszystkie ciepłe i miłe słowa:-)
Inna- weź tą djembe(cokolwiek to jest:-D) to dzieci nam poprzygrywają do piwka:-D
Dzisiaj byliśmy z Majką na basenie, ale niestety w porze snu, więc nie była taka aktywna i radosna jak zwykle, tylko wyciszona a potem marudna, ale i tak załączę filmik. Wiadomo, nie co dzień dziecko jest zadowolone, jak każdy, z resztą.

YouTube - Maja pływaczka
 
Ależ ja wam zazdroszczę tego basenu! Majeczka ślicznie pływa i w ogóle nie boi się wody :happy2: Dzielna dziewczynka! Mała sporstmenka :cool2:
 
aniii super trio wystep pierwsza klasa:-)maja to urodzony perkusista:-)pola masz swietny sposob mowienia do malej :tak:widac ze maja swietnie sie czuje w wodzie cala zanurzona i zero placzu a tata jaki dumny nauczyciel:tak:super pola:-)a ty napewno w ciazy bylas taka figura;-)tylko pozazdroscic:-)
 
Pola to macie w domu małą perkusistkę:-)
Kaira filmik ze śpiącym dzieciątkiem był superr:-D:-D
U nas w domu niedawno była podobna historia:tak:Zostawiłam moich chłopaków samych w domu. Tatuś wziął się za odkurzanie a synuś miał się przez chwilę pobawić sam i zobaczcie jak się ta zabawa skończyła:-D
 
Maja super plywa!!! :-) Fajny filmik!
Ale Mati padl....echhh ;-)
Pola...Twoja Majka tez ma szanse tak grac na bebach!!:tak::happy2:
 
Zazdoszcze strasznie tego basenu:-) A z Maji będzie perkusistka, pływaczka i wogóle bardzo zdolna dziewczynka. I jaka odwazna.
A Mati ma super fotke:-D
Ten mały czad!! Tez jestem dumna ze jest Polakiem:tak:
 
reklama
Pola, djembe to bęben afrykański, taki w kształcie kielicha :-D.Wezmę, jak się zmieści do auta ;-).
Majeczka cudnie pływa :tak:.My ostatnio nie pływamy bo pogoda taka sobie.
A Mati musiał być strasznie zmęczony zabawą ;-)Super fotka
 
Do góry