reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obraz i dźwięk :-)

ha, ha, ha...Majeczka super. a jak fajnie wyszło jak jej ten gar się przewrócił za pierwszym razem:laugh2:.moja Lilka też tak ma jak jej zabawka poleci za daleko to zamiast próbować ją "gonić" to ona w płacz...
Polu masz zale super wyjście na ogródek...zawsze tak chciałam mieć...niestety mieszkam na piętrze:-(.
 
reklama
anii - :-D:-D:-D Macie talent dziewczęta :cool2:

Pola - rośnie mała perkusistka :-) Jak zacznie tak wcześnie ćwiczenia to pewnie przegoni tego chłopczyka perkusistę o którym tak trąbili swego czasu :tak:;-)
 
Konradek ślicznie raczkuje:-) moja Paula jeszcze tak żwawo nie biega ale najbardziej podobało mi się jak sobie na dupce skakał:-D przesłodki jest:tak:

Inna świetnie zrobiłaś ten filmik wow jestem pod wrażeniem:-) a Oliwka pięknie siada a jaka dumna z siebie:-)

Maja perkusistka pierwsza klasa a biedactwo się tak przestraszyło tego garnkowego huku ale później już ładnie łyżką uderzała o garnki:-)

Anii na filmiku jesteś pierwsza?? hehe macie talencik:-D:-D:-D teraz przez Ciebie będzie mnie męczyło: Idziemy na jagody, na jagody....

Może to nie moje dziecko ale chciałabym żeby tak zasypiało:-D:-D:-D:-D
http://bobasek.idzie.lulu.patrz.pl/
 
Aniii hehe :-)
Maja...no fajna perkusitka!
Kaira...biedne dzieciatko..tak je meczyli zamiast polozyc spac. Ale spanie mato tzreba przyznac ...i doczekasz doczekasz Kaira! :-)
 
oj Pola Ty to umiesz rozwijać dziecku talenty-BRAAAWO MAJA!!!Super koncert muzyczny:tak:
Ani- hahaha:-D
Kaira- no no dziecko było najwyrazniej baaardzo spiace:-DSara czasem w wózku na spacerze tak zasypia- ale zaraz ja wtedy kłade- bo biednie wyglada jak spi na siedząco:confused:
Megusku ja chce- podaję maila magdabachan@interia.pl
 
Pola póściłam mojemu mężowi film z Majka- i był pod wrazeniem Twojego głosu!!!:tak::tak::tak:Pytał sie czy nie podkładasz głosu do bajek- mówił ze barwa, intonacja, starannosc mówienia- SUUPER:szok::-)moze faktycznie mogłabys w dobbingu występowac!!!
 
Meggi-podziękuj mężowi, aż się zaróżowiłam z wrażenia. Przeczytałam mojemu mężowi, ten komplement a on na to, że mogłabym w Shreku smoczycę podkładać:-D
W TV zarobiłam trochę grosza, ale na reklamówkach ( z których z resztą jedna poszła tylko na użytek wewnętrzny Colgate:-(, ale i tak nieźle płacą):tak:. Tutaj, niestety, słaba znajomość języka przeszkadza mi w zakręceniu się w tym światku, ale może, któraś z Was zdecyduje się z pociechą lub sama zagrać-polecam. Fajna przygoda i kasa, tylko w castingach trzeba się nastać....
 
Pola czyzbykróliczek colgate to ty?:-) Majeczka super, za pare lat któż to wie moze w telewizji beda o niej mowic:-) wiecie nie chca mi filmiki z wrzuty odbierac:no:
 
reklama
Majka jest cudna :tak:.Pola, bedziesz na naszym zjeździe, prawda?? To może ja wezmę swoją djembe żeby Maja nam grała przy ognisku ;-)
A ten zasypiający na siedząco dzieciaczek mnie rozbroił...Mój Potwór to tylko na leżąco, z czymś czym można przykryć twarz (pielucha, kocyk, spodenki, body...)...Albo na rączkach :shocked2:
 
Do góry