reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka...

Cześć, wyniki zdiagnozowaly zespół Downa u naszego synka, tego samego dnia dowiedzieliśmy się, że serduszko przestało bić. Wyszłam dziś że szpitala, poroniłam w poniedziałek wieczorem po indukcji.
Bardzo mi przykro kochana,łączę się z tobą w bólu,moje dzieciątko też miało zespół Downa.
 
reklama
Bardzo mi przykro kochana,łączę się z tobą w bólu,moje dzieciątko też miało zespół Downa.
Za kilka miesięcy będziemy się ponownie starać, mam nadzieję, że ,, statystyka" już nas wtedy nie dopadnie. Okrutne to co napisałam ale cały czas zadaje sobie to pytanie dlaczego właśnie nas to spotkało.
 
Za kilka miesięcy będziemy się ponownie starać, mam nadzieję, że ,, statystyka" już nas wtedy nie dopadnie. Okrutne to co napisałam ale cały czas zadaje sobie to pytanie dlaczego właśnie nas to spotkało.
Kochana jak ja bardzo cie rozumiem,lekarz powiedział,że mieliśmy po prostu pecha.Niedługo podchodzimy jeszcze raz do in vitro,mam nadzieję,że szczęśliwie się zakończy,tak jak tobie życzę:)A ile masz latek kochana ?
 
Przeszłam przez to samo .. obrzęk płodu i diagnoza - zespół turnera .. też się wtedy zastanawiałam dlaczego akurat my .. ale ludzi których to spotyka niestety jest sporo więcej.. :( przykro mi że musisz przez to przechodzić. To ciężkie i przykre. Życzę Ci żeby wam się wkrótce udało mieć zdrowego maluszka ♡
Za kilka miesięcy będziemy się ponownie starać, mam nadzieję, że ,, statystyka" już nas wtedy nie dopadnie. Okrutne to co napisałam ale cały czas zadaje sobie to pytanie dlaczego właśnie nas to spotkało.
 
Kochana jak ja bardzo cie rozumiem,lekarz powiedział,że mieliśmy po prostu pecha.Niedługo podchodzimy jeszcze raz do in vitro,mam nadzieję,że szczęśliwie się zakończy,tak jak tobie życzę:)A ile masz latek kochana?
7 lipca skończę 34 dlatego boje się jeszcze bardziej bo wiadomo, że to już wiek podwyższonego ryzyka 😥😥 ale nie poddamy się, wszyscy znajomi mówią, że teraz już będzie dobrze 🙂
 
Przeszłam przez to samo .. obrzęk płodu i diagnoza - zespół turnera .. też się wtedy zastanawiałam dlaczego akurat my .. ale ludzi których to spotyka niestety jest sporo więcej.. :( przykro mi że musisz przez to przechodzić. To ciężkie i przykre. Życzę Ci żeby wam się wkrótce udało mieć zdrowego maluszka ♡
U nas zespół Turnera podejrzewali na usg jeszcze przed biopsja, mówili też, że nasze dziecko raczej nie przeżyje 😥😥
 
Za kilka miesięcy będziemy się ponownie starać, mam nadzieję, że ,, statystyka" już nas wtedy nie dopadnie. Okrutne to co napisałam ale cały czas zadaje sobie to pytanie dlaczego właśnie nas to spotkało.
Wiesz, niestety jest ogrom ciąż obarczonych wada genetyczna, tylko większość kończy się samoistnie jeszcze przed wykryciem samej ciąży lub nieprawidłowości, dlatego wydaje się, że jesteście takim "wyjątkiem". Ale na szczęście można próbować po raz kolejny, dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne i być pozytywnej myśli. Powodzenia!
 
reklama
Wiesz, niestety jest ogrom ciąż obarczonych wada genetyczna, tylko większość kończy się samoistnie jeszcze przed wykryciem samej ciąży lub nieprawidłowości, dlatego wydaje się, że jesteście takim "wyjątkiem". Ale na szczęście można próbować po raz kolejny, dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne i być pozytywnej myśli. Powodzenia!
Musi minąć troszkę czasu ale będziemy próbować jeszcze
 
Do góry