reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu

Magda 86

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Maj 2021
Postów
20
Hej mam pytanie odnosnie szpitala wojewódzkiego w Olsztynie mam obrzęk płodu i wode w brzuszku mam ogromny lęk i przerażenie. Jak wiadomo jesli brzuszek jest wiekszy od glowy powinna byc cesarka czy robia z Tym problem czy ktos mial taka sytuacje prosze o jakis odzew porade... Jestem zalamana .
 
reklama
A z jakiego powodu skierowanie na cc?
Obecnie to lekarz odbierający poród decyduje o sposobie porodu.
Zastanów się dobrze czy na pewno chcesz cc - to już jest jak operacja, eliminuje Cię z możliwości zajścia w kolejną ciążę pewnie na rok. Czy na pewno tego chcesz? Blizna zostanie na całe życie i zawsze będzie o tej sytuacji przypominać.
 
A z jakiego powodu skierowanie na cc?
Obecnie to lekarz odbierający poród decyduje o sposobie porodu.
Zastanów się dobrze czy na pewno chcesz cc - to już jest jak operacja, eliminuje Cię z możliwości zajścia w kolejną ciążę pewnie na rok. Czy na pewno tego chcesz? Blizna zostanie na całe życie i zawsze będzie o
Wcale nie jest prawdą że cc eliminuje możliwość zajścia w ciążę przez rok. Ja po cc równo rok i jestem żywym przykładem że po cc można rodzic naturalnie.
 
reklama
@mamuska3 Chyba nie do końca zrozumiałaś, o co mi chodziło. Ja też dostałam zielone światło do starań 3 m-ce po cc. Ale to nie tu tkwi problem.
W przypadku autorki moim zdaniem lepszy byłby poród sn. Oczywiście o tym zadecyduje lekarz, po pomiarach dziecka, bo może się zdarzyć, że jednak zdecyduje o cc. I teraz pozostaje pytanie - czy lepiej przemęczyć się z porodem sn, czy zostać z blizną do końca życia.
Ja wogóle jestem za opcją wyboru - jeśli chcesz cc, to mają Ci zrobić.
 
Do góry