reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obrzęk płodu

A z jakiego powodu skierowanie na cc?
Obecnie to lekarz odbierający poród decyduje o sposobie porodu.
Zastanów się dobrze czy na pewno chcesz cc - to już jest jak operacja, eliminuje Cię z możliwości zajścia w kolejną ciążę pewnie na rok. Czy na pewno tego chcesz? Blizna zostanie na całe życie i zawsze będzie o tej sytuacji przypominać.
Od psychiatry bo lek mnie przerasta mam deperesje silna ... Nie planuje wiecej dzieci..m
 
reklama
@mamuska3 Chyba nie do końca zrozumiałaś, o co mi chodziło. Ja też dostałam zielone światło do starań 3 m-ce po cc. Ale to nie tu tkwi problem.
W przypadku autorki moim zdaniem lepszy byłby poród sn. Oczywiście o tym zadecyduje lekarz, po pomiarach dziecka, bo może się zdarzyć, że jednak zdecyduje o cc. I teraz pozostaje pytanie - czy lepiej przemęczyć się z porodem sn, czy zostać z blizną do końca życia.
Ja wogóle jestem za opcją wyboru - jeśli chcesz cc, to mają Ci zrobić.
Ja nie mak nic przeciwko porodowi jesli jest prawidłowych wymiarow ale tak jak mowie brzuszek jest wiekszy wiec jak ma przejść skoro glowa toruje przejście...
 
Nie ma mozliwosci na ratunek to wada śmiertelna silny obrzek plodu i bardzo duzo wody w brzuszku zgniecione organy
 
Bardzo mi przykro. Walcz o to, co dla Ciebie najlepsze.
Wg wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wskazaniem do cc jest różnica w obwodach 4cm.
Jeśli lekarzowi tak wyjdzie w pomiarach, to jest to wskazanie do cc. Życzę Ci byś trafiła na takiego, który problemów robić nie będzie.
Poproś też o psychologa, może akurat rozmowa nieco pomoże.
 
Do góry