reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obserwacja śluzu

Dołączył(a)
7 Czerwiec 2022
Postów
9
Jestem po dniach plodnych. Zaobserwowałam o około 3 dni sluz ciagnacy się i przezroczysty a 2x bialy. Czy to wynik brania duphastonu Czy iskierka nadzieji? Sluz pojawia się około 3-4 razy dziennie a po za nim wodnisty mokry slad.
 
reklama
Nie pomogę. Dla mnie śluz nigdy nie był miarodajny. Piękny przezroczysty, ciągnący długo przed owulacja, a w czasie jak zachodziłam w ciążę to bieda. Ogarniałam owulacje przez mierzenie temperatury.
 
Z tym śluzem to chyba jest różnie. Ja na przykład mam ładny śluz plodny w co drugim cyklu, a w co drugim bieda xD Obserwacja śluzu i innych objawów moim zdaniem ma rolę wyłącznie pomocniczą do pomiarów temperatury, które są najważniejsze.
 
Do góry