reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Obserwacja śluzu

Dołączył(a)
7 Czerwiec 2022
Postów
9
Jestem po dniach plodnych. Zaobserwowałam o około 3 dni sluz ciagnacy się i przezroczysty a 2x bialy. Czy to wynik brania duphastonu Czy iskierka nadzieji? Sluz pojawia się około 3-4 razy dziennie a po za nim wodnisty mokry slad.
 
reklama

ainola

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Marzec 2018
Postów
929
Nie pomogę. Dla mnie śluz nigdy nie był miarodajny. Piękny przezroczysty, ciągnący długo przed owulacja, a w czasie jak zachodziłam w ciążę to bieda. Ogarniałam owulacje przez mierzenie temperatury.
 

Mythopoeia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2019
Postów
604
Z tym śluzem to chyba jest różnie. Ja na przykład mam ładny śluz plodny w co drugim cyklu, a w co drugim bieda xD Obserwacja śluzu i innych objawów moim zdaniem ma rolę wyłącznie pomocniczą do pomiarów temperatury, które są najważniejsze.
 
Do góry