reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OBY CIĄŻA - prośba o pomoc.

G

gosc10

Gość
Witajcie.
To już 4 próba dodania postu... niestety one same z siebie znikają po godzinie .... (wymiękam powoli) i od wczoraj walczę aby zadać pytanie.

15.03 dostałam zastrzyk ovitrelle (11dc)
16.03 potwierdzona owulacja.

To już mój 4 cykl z ovitrellem. Zastrzyk zawsze się utrzymywał maksymalnie do dziewiątego dnia. W dniu wczorajszym czyli 11 dni po zastrzyku i 9dpo po południu wykonałam test o czułości 10 i wyszedł pozytywny. Po chwili wykonałam test o czułości 25 i także wyszedł pozytywny.

Dzisiaj, 12 dni po zastrzyku i w dziesiątym dniu po owulacji test o czułości 25 także jest pozytywny.

Do czwartku powinnam dostać miesiączki, stąd nie zdecydowałam się na wykonanie Bety... wiele czytałam o tej ciąży biochemicznej.

Bardzo mnie ciekawi, czy któraś z was miała podobną sytuację i okazało się że jest to wynik zastrzyku?

*** moje cykle są co 23, 24 dni. Dzisiejsze testy nie są ciemniejsze od tych testów, które zostały wykonane wczoraj.

To jest załączeniu, jest testem o czułość 25. Test który ma czułość 10… Jest z podobną razie kreska- to ten cieniutki test - paseczek
 

Załączniki

  • IMG_1392.JPG
    IMG_1392.JPG
    934 KB · Wyświetleń: 965
  • IMG_1367.JPG
    IMG_1367.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 893
reklama
Rozwiązanie
Trzymam kciuki za siebie i Was :) jeśli nie teraz to w następnym zdecyduje się na cykl stymulowany ale póki co trzymam się jeszcze tej watlej nadzieji że okres jednak się nie pojawi a beta wzrośnie:)
reklama
Musisz chyba przepracować 31 dni ale musisz się zorientować. Moja koleAnka była w podobnej sytuacji. Przepracowała ile.musiala żeby dostać kasę z ZUS za L4 i poszla na zwolnienie
 
Lekarze na początku liczą od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, ale potem weryfikuje to usg bo ciężko ustalić dzień poczęcia. Do lekarza proponuję pójść w okolicach 6-7 tc.
 
Cześć Dziewczyny! Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i w końcu postanowiłam że napisze. To moje 4 podejście choć tak naprawdę pierwsze takie bardzo obserwowane i monitorowane - z każdej strony Ale po kolei:
1.03 - pierwszy dzień krwawienia
06.03 - badanie hormonów moich i badanie nasienia męża- wszystko ok
13.03 - monitoring owulacji - lewy jajnik pęcherzyk 17mm prawy jajnik 12 mm
16.03 - monitoring owulacji - lewy jajnik pęcherzyk 18mm prawy jajnik 3 pęcherzyki 12,9,7 mm
18.03 - owulacja potwierdzona testem owulacyjnym
Kochalismy się z mężem po zakończonym okresie czyli od 6.03 srednio co drugi dzien ale kluczowe sa te dni 16.03, 18.03, 19.03 i na tym skończyliśmy starania w tym miesiącu bo trochę też mieliśmy już dość takiego mało spontanicznego seksu.
Do tej pory w zasadzie nic się nie działo ale od owulacji przez tydzień mnie bolała głowa A teraz od dwóch tygodni cały czas mam podwyższoną temp 37.1 mierzona w pochwie przez cały dzień dokuczaja mi też uderzenia gorąca. Ciężko powiedzieć czy częściej sikal bo zawsze dużo piłam więc często korzystałam z toalety ale teraz już od dwóch dni budzę się o 4.30 i wstaje do toalety na siku co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. Dodatkowo bolą mnie oba jajniki czasem jest to całkiem mocny i dokuczliwy ból wcześniej miałam tak tylko na owulacji a teraz przez cały cykl. Z kolei co mnie dziwi nie bola mnie piersi a zawsze po owulacji dawaly sie we znaki a teraz nic tylko troche sutki czuje ze sa wrazliwsze jak scisne. Caly czas mi sie tez odbija tak ns pusto. Mam takie niewielkie mdlosci zazwyczaj jak czuje sie glodna to od razu jakos tak mi cos jezdzi po zoladku ale wytarczy ze zjem cokolwiek i jest ok. Oprocz tego zawsze po owulacji mialam sucho teraz przez caly czas jest wilgotno od kilku dni pojawila sje taka gesta biala lepka wydzielina. Do tej pory widzialam ja tylko na papierze przy podcieraniu ale dzis jak poszlam do lazienki po poludniu to cala bielizne mialam zapaskudzona....Poza tym nic mi sie nie dzieje. Oczywiscie moj maz mnie uspokaja zebym sie nie nskrecala tylko jak mam tego nie robic skoro odczuwam tyle roznych rzeczy na raz.. z drugiej strony boje sie ze to moze byc moja podswiadomosc i jak zrobie test bedzie jedna krecha. Jutro bedzie 28 dzien cyklu okres powinnam dostac 30 dnia czyli 30.03 w sobote i tak sobie pomyslalam ze zrobie jutro test beta hcg bo chyba juz powinno cokolwiek wyjsc to bedzie 10 d po owulacji jak mysliscie ? Jest w ogole szansa ns to zeby to byla ciaza ? Starsznie strasznie mocno bym chciala zeby juz sie udalo.. podniescie mnie troche na duchu.. napiszcie co sadzicie.
Z góry przepraszam za tyle treści ale strasznie się stresuje i chciałam wszystko jak najdokładniej opisać. Liczę na wyrozumiałość i trzymam za Was kciuki buziaki ;*
8.03 - badanie drożności - wszystko super
12.03 - monitoring owulacji
 
Mam jednak takie przeczucie że teraz to coś więcej i że jednak się udało.. mimo wszystko pójdę jutro zrobić beta hcg to trochę się uspokoje A później już będę czekać do soboty mam nadzieję że jednak okres się nie pojawi..
 
Zastrzyk miałam 15 marca.
Myślałam że to jest tak, że teraz liczysz tygodnie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ale będąc u lekarza, lekarz już precyzyjnie może to ocenić- tak mi dzisiaj powiedziała znajoma… dla mnie to była kwestia troszkę wątpliwa.
Wszędzie w literaturze pisze że lekarze licząc tygodnie także od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Rozumiem że czytając artykuły, tam również wliczone jest ten sam sposób.

Ja ostatnią miesiączkę miałam 5 marca i kalkulator mi wyliczył że termin porodu przypada na 8 listopada.

Nie mogę się doczeka aż ja usłyszę i zobaczę serduszko. Tak długo wyczekiwane szczęście.
Czyli jest to Twój 3 TC i 1: dzień. Owulację miałaś w okolicach 11 - 12 DC czyli chwilę wcześniej niż ja. U mnie była w 15-16 dniu. Lekarz będzie Cię informował o wieku ciąży wg USG ale u Ciebie z powodzeniem można liczyć wg ostatniej miesiączki bo owulacja wystąpiła w środku cyklu jak powinna
 
reklama
Zastrzyk miałam 15 marca.
Myślałam że to jest tak, że teraz liczysz tygodnie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, ale będąc u lekarza, lekarz już precyzyjnie może to ocenić- tak mi dzisiaj powiedziała znajoma… dla mnie to była kwestia troszkę wątpliwa.
Wszędzie w literaturze pisze że lekarze licząc tygodnie także od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Rozumiem że czytając artykuły, tam również wliczone jest ten sam sposób.

Ja ostatnią miesiączkę miałam 5 marca i kalkulator mi wyliczył że termin porodu przypada na 8 listopada.

Nie mogę się doczeka aż ja usłyszę i zobaczę serduszko. Tak długo wyczekiwane szczęście.
Czyli jest to Twój 3 TC i 1: dzień. Owulację miałaś w okolicach 11 - 12 DC czyli chwilę wcześniej niż ja. U mnie była w 15-16 dniu. Lekarz będzie Cię informował o wieku ciąży wg USG ale u Ciebie z powodzeniem można liczyć wg ostatniej miesiączki bo owulacja wystąpiła w środku cyklu jak powinna
 

Podobne tematy

G
Odpowiedzi
0
Wyświetleń
562
G
Do góry