reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Od 3 dni blada kreska...

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2012
Postów
4
Cześć dziewczyny!
Stwierdziliśmy z mężem, ze chcemy miec drugie dziecko. Byl to nasz pierwszy cykl starań. Miesiaczka miala sie pojawić 24 maja.. jest 27 maj i ani widu ani slychu. Testy zrobilam 3 dni pod rząd : 25, 26, 27 i zawsze blada krecha... przy pierwszej ciazy mialam od razu 2 porządne krechy. Możliwe, ze jest to bardzo wczesna ciąża na moje oko max 3 tydz... czy ktoras tak miala? W poniedziałek polece na bete bo mam juz fioła. Dodaje zdj...

IMG_20170527_162353.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170527_162353.jpg
    IMG_20170527_162353.jpg
    237,2 KB · Wyświetleń: 10 312
reklama
Jak dla mnie kreski ladnie ciemnieja[emoji5] jesli masz jakies wątpliwości to zrob betę i pozniej powtorz i zobacz jaki przyrost byl[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciężko porównywać testy różnych firm. Jest kreska - więc jest ciąża. Gratulacje!

No i jesteś w piątym tygodniu ciąży (a nie trzecim) - ciążę liczymy od OM (lub owulacja+2tygodnie).
 
Ciężko porównywać testy różnych firm. Jest kreska - więc jest ciąża. Gratulacje!

No i jesteś w piątym tygodniu ciąży (a nie trzecim) - ciążę liczymy od OM (lub owulacja+2tygodnie).

No wiem, wiem tylko ja tak liczę od mojej owulacji. Dzięki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny!
Stwierdziliśmy z mężem, ze chcemy miec drugie dziecko. Byl to nasz pierwszy cykl starań. Miesiaczka miala sie pojawić 24 maja.. jest 27 maj i ani widu ani slychu. Testy zrobilam 3 dni pod rząd : 25, 26, 27 i zawsze blada krecha... przy pierwszej ciazy mialam od razu 2 porządne krechy. Możliwe, ze jest to bardzo wczesna ciąża na moje oko max 3 tydz... czy ktoras tak miala? W poniedziałek polece na bete bo mam juz fioła. Dodaje zdj...

Zobacz załącznik 808223
wg mnie jestes w ciazy ;)

gratuluje!
 
Mi takie kreski wychodziły w dniu spodziewanej miesiączki. Trzy testy nie mogą się chyba mylić,gratulacje:)
 
Wcale nie są te kreski takie jasne. Ja miałam taką bladą, że aż się zastanawiałam czy sobie jej nie wkręcam. No i ta moja kreseczka właśnie ma 3i pół roku
Gratulacje
 
Ja mialam takie blade kreski juz nawet po pozytywnej becie, wiec wedlug mnie mozna sie cieszyc ale jeszcze nie podskakiwac pod sufit;)
 
reklama
Do góry