reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

od kiedy kaszki

kaśka1979

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2008
Postów
29
Miasto
kielce
mam trzymiesięcznego synka i zastanawiam się od kiedy mogę podawać mu kaszki,obecnie karmię go wyłącznie piersią.
 
reklama
Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. Wystarczało mu i bardzo szybko przybierał na wadze... Od 6 miesiąca zaczęłam już rozszerzać jego menu. Ale wiem, że inne mamy już wcześniej to robią. Według różnych zaleceń od czwartego miesiąca już można podawać dziecku kaszki - oczywiście te dostosowane do wieku...
 
Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. Wystarczało mu i bardzo szybko przybierał na wadze... Od 6 miesiąca zaczęłam już rozszerzać jego menu. Ale wiem, że inne mamy już wcześniej to robią. Według różnych zaleceń od czwartego miesiąca już można podawać dziecku kaszki - oczywiście te dostosowane do wieku...

Mój synuś dostawał 6 miesiecy tylko cycusia i starczało mu. Tak jest najzdrowiej. Mój synek ładnie rósł, nawet bardzo ładnie...Rozszerzałam dietę, jak skończył pół roku. Kaszki są od 4 miesiąca,(to pisze na opakowaniach), ale jeśli karmisz piersią, to najlepiej dawać tylko pierś.
 
Ja zaczelam podawac ok 3,5miesiaca "nocna"butelke z lekko zageszczonym kleikiem kukurydzianym lub z kaszka jablkowa ......
 
Moja corcia od 2 miesiaca byla karmiona butla wiec kleiki ryzowe zaczelam podawac jej juz na poczatku 3 miesiaca.mleczko zageszczallam kleikiem i podawalam malej jako obiad i kolacja.
No i mala zaczela mi ladnie spac w nocy.
 
reklama
Moja mala ma prawie 5 miesiecy i mialam to samo pytanie jak skonczyla 3 mies Jest karmiona piersia.
Od 4 mies zaczelam wprowadzac kleik ryzowy lyzke dziennie powolutku.Moja lekarka powiedziala ze moge wprowadzac.Sloiczki sa od 4 mies.
Zalecaja wprowadzac puzniej warzywa (marchewka, groszek,slodkie ziemniaki)poniewaz jak dostaje pierwsze owoce( ktore sa slodkie )nie chce jesc warzyw.
 
Do góry