reklama

od kiedy kaszki

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez kaśka1979, 26 Maj 2008.

1. kaśka1979

kaśka1979 Zaciekawiona BB

mam trzymiesięcznego synka i zastanawiam się od kiedy mogę podawać mu kaszki,obecnie karmię go wyłącznie piersią.

2. miauczus54

miauczus54 Fanka BB :)

podpisuje sie pod pytaniem:tak:

3. reklama
  4. kantadeska

kantadeska Fanka BB :)

Mój Młody do 6 miesiąca był tylko przy cycu. Wystarczało mu i bardzo szybko przybierał na wadze... Od 6 miesiąca zaczęłam już rozszerzać jego menu. Ale wiem, że inne mamy już wcześniej to robią. Według różnych zaleceń od czwartego miesiąca już można podawać dziecku kaszki - oczywiście te dostosowane do wieku...

5. mama_Aga

mama_Aga Fanka BB :)

Mój synuś dostawał 6 miesiecy tylko cycusia i starczało mu. Tak jest najzdrowiej. Mój synek ładnie rósł, nawet bardzo ładnie...Rozszerzałam dietę, jak skończył pół roku. Kaszki są od 4 miesiąca,(to pisze na opakowaniach), ale jeśli karmisz piersią, to najlepiej dawać tylko pierś.

6. czupiorek4

czupiorek4 Zaciekawiona BB

Ja zaczelam podawac ok 3,5miesiaca "nocna"butelke z lekko zageszczonym kleikiem kukurydzianym lub z kaszka jablkowa ......

7. milka1980

milka1980 sierpniowa mama' 07

Moja corcia od 2 miesiaca byla karmiona butla wiec kleiki ryzowe zaczelam podawac jej juz na poczatku 3 miesiaca.mleczko zageszczallam kleikiem i podawalam malej jako obiad i kolacja.
    No i mala zaczela mi ladnie spac w nocy.

8. MARTA96

MARTA96 Zaciekawiona BB

Moja mala ma prawie 5 miesiecy i mialam to samo pytanie jak skonczyla 3 mies Jest karmiona piersia.
    Od 4 mies zaczelam wprowadzac kleik ryzowy lyzke dziennie powolutku.Moja lekarka powiedziala ze moge wprowadzac.Sloiczki sa od 4 mies.
    Zalecaja wprowadzac puzniej warzywa (marchewka, groszek,slodkie ziemniaki)poniewaz jak dostaje pierwsze owoce( ktore sa slodkie )nie chce jesc warzyw.

Poleć forum