reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odbijanie,bekanie,ulewanie po posiłku

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2008
Postów
12
Miasto
Bogatynia
Mam pytanko.Jak nosićdziecko,czy w jakiej pozycji ułożyć maluszka,aby jemu się odbiłopojedzonku?Zona nosi go po poradach inych matek,ale żadko sie Kubusiowi odbija(ma 7 dni).
 
reklama
moj synek ma 10 tygodni, do odbicia nosze go lekko przerzuconego przez ramie, tak ze raczki mu zwisaja za moimi plecami, a z odbiciem roznie, albo od razu, nieraz czekam kilka minut, nieraz sie nie doczekam, co do ulewania w temacie to ulewa mu sie zawsze i to nie tylko zaraz po posilku, zazwyczaj chodzi w sliniaczku bo bym musiala go sto razy dziennie przebierac:(
 
Ja od samego początku nie odbijałam Lenki, a to tylko dlatego, że jej się nigdy nie ulewało :no: Wystarczyło ją wziąć do pionu, żeby beknęła i po zawodach.
 
My przechodziliśmy koleczki i nie było mowy o nie odbiciu:baffled: Najczęściej w pozycji pionowej był noszony aż do beee. Czasem trwało to parę chwil, a czasem bardzo szybciutko. Z ulewaniem różnie bywało, ale nawet teraz czasem mu sie zdarzy ulać jak sie przeje:laugh2:
 
Do góry