reklama

Odbijanie,bekanie,ulewanie po posiłku

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez danon7715, 9 Kwiecień 2008.

1. danon7715

danon7715 Zaciekawiona BB

Mam pytanko.Jak nosićdziecko,czy w jakiej pozycji ułożyć maluszka,aby jemu się odbiłopojedzonku?Zona nosi go po poradach inych matek,ale żadko sie Kubusiowi odbija(ma 7 dni).

2. agnieszka72

agnieszka72 Zaciekawiona BB

moj synek ma 10 tygodni, do odbicia nosze go lekko przerzuconego przez ramie, tak ze raczki mu zwisaja za moimi plecami, a z odbiciem roznie, albo od razu, nieraz czekam kilka minut, nieraz sie nie doczekam, co do ulewania w temacie to ulewa mu sie zawsze i to nie tylko zaraz po posilku, zazwyczaj chodzi w sliniaczku bo bym musiala go sto razy dziennie przebierac:(

3. reklama
  4. miecia

miecia Fanka BB :)

Ja od samego początku nie odbijałam Lenki, a to tylko dlatego, że jej się nigdy nie ulewało :no: Wystarczyło ją wziąć do pionu, żeby beknęła i po zawodach.

5. gagulec

gagulec wrześniowa mama 2007

My przechodziliśmy koleczki i nie było mowy o nie odbiciu:baffled: Najczęściej w pozycji pionowej był noszony aż do beee. Czasem trwało to parę chwil, a czasem bardzo szybciutko. Z ulewaniem różnie bywało, ale nawet teraz czasem mu sie zdarzy ulać jak sie przeje:laugh2:

6. elfica

elfica elfica

Ja nosiłam synka na ramieniu, czasem trzeba dłuzej ponosić :)

7. miauczus54

miauczus54 Fanka BB :)

mojemu ulewa sie zazwyczaj na przewijaku:/ a co do odbijania to rowniez na raczki do pionu i tez z tym roznie....

Poleć forum