reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Odbijanie,bekanie,ulewanie po posiłku

Miasto
Bogatynia
Mam pytanko.Jak nosićdziecko,czy w jakiej pozycji ułożyć maluszka,aby jemu się odbiłopojedzonku?Zona nosi go po poradach inych matek,ale żadko sie Kubusiowi odbija(ma 7 dni).

reklama

agnieszka72

Zaciekawiona BB
Miasto
Ireland Galway
moj synek ma 10 tygodni, do odbicia nosze go lekko przerzuconego przez ramie, tak ze raczki mu zwisaja za moimi plecami, a z odbiciem roznie, albo od razu, nieraz czekam kilka minut, nieraz sie nie doczekam, co do ulewania w temacie to ulewa mu sie zawsze i to nie tylko zaraz po posilku, zazwyczaj chodzi w sliniaczku bo bym musiala go sto razy dziennie przebierac:(

miecia

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Ja od samego początku nie odbijałam Lenki, a to tylko dlatego, że jej się nigdy nie ulewało :no: Wystarczyło ją wziąć do pionu, żeby beknęła i po zawodach.

gagulec

wrześniowa mama 2007
Miasto
lubuskie
My przechodziliśmy koleczki i nie było mowy o nie odbiciu:baffled: Najczęściej w pozycji pionowej był noszony aż do beee. Czasem trwało to parę chwil, a czasem bardzo szybciutko. Z ulewaniem różnie bywało, ale nawet teraz czasem mu sie zdarzy ulać jak sie przeje:laugh2:

Do góry