reklama

Odciaganie mleka

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez pauliiii84, 6 Sierpień 2015.

1. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

Mam pytanie mam taki proglem laktatorem potrafię odciagnać melko tylko wtedy kiedy piersi sa twarde i nabrzmiałe, jak juz są miekkie lakator nie umi mi odciagac mleka, mimo ze mleko jest.. co mam zrobic jak musze wyjsc a nie chce zeby mała piła mleko modyfikowane, jak mozna pobudzic laktacje , pije herbatki dla mam i femilakter i dupa :(

2. caltha

caltha Fanka BB :)

na fb jest grupa mam karmiących inaczej, tam Ci doradzą. Niektóre osiągają nawet rok.

3. reklama
  4. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

mi nie chodzi jak długo odciagać tylko co zrobic żeby mleko się odciągało bo ja jedynie potrafie jak mam nabrzmiałe piersi.. a jak są takie miekkie to juz nie umiem odciągnąc .. a mleko jest..

5. benfica

benfica Fanka BB :)

pauliiii a jaki masz laktator, bo bardzo dużo zależy od urządzenia :) ja ściągałam mleko 5mcy :)

6. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

[h=1]MEDELA Laktator SWING taki mam laktator. [/h]

7. benfica

To ok, ja bym proponowała spróbować metody 7/5/3, zmiennie na każdą pierś - odciągasz z jednej przez 7min, druga odpoczywa, później z tej drugiej, a ta pierwsza odpoczywa i tak jeszcze 5min i 3min :) bo mleko nie leci cały czas tylko fazami :) stąd przy miękkiej piersi może być tak, że trzeba ją kilka minut postymulować, żeby zaczął się wypływ :) jest to trochę czasochłonne, ale można spróbować :) i może być tak, że nie od razu ściągniesz tyle, ile potrzebujesz... powodzenia :)

Jeszcze co do herbatek laktacyjnych - na pewno nie zaszkodzą, ale ja nie zauważyłam, że jak je piłam, to więcej mleka ściągałam... może to placebo bardziej ;)

8. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

a ten femilakter próbowałaś ?
    dziękuje Ci za radę spróbuje taka metodą zobaczymy jaki bedzie efekt :)

9. benfica

Nie, tego nie :) ale przerobiłam prócz herbatek kawy zbożowe, piwa bezalkoholowe... :-p i nic ;) jedynie systematyczne ściąganie utrzymywało laktację, a jak potrzebowałam więcej mleka, to włączałam dodatkowe ściąganie z tym, że efekt wzmożonej produkcji był widoczny po kilku dniach :)

10. reklama
  11. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

Dobra czyli muszę zacząć męczyć te moje piersi, że tak powiem hehe :D zobaczymy efekty:)dzięki benfica

Poleć forum