reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez fanta20062, 2 Marzec 2010.

1. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Na pewno każda z Was ma ciuszki oraz inne rzeczy z których wyrosły Nasze pociechy. Wpadłam na pomysł dlaczego by nie miały byśmy oddać ich komuś zamiast np. wyrzucać.
    Dobrze wiemy jak maleństwa szybko rosną i że ogrom rzeczy których potrzebują jest naprawdę sporym wydatkiem.
    Wiadomo, że jako mamy dbamy by ciuszki naszych pociech były jak najlepszej jakości, są zadbane oraz że niektórych ciuszków nasze dzieci nawet nie nosiły bo kupiono ich za dużo (a dzieciątko urodziło się o wiele za duże) bądź kochana rodzinka przynosiła takie rzeczy w prezencie.
    Ja również takowe posiadam (dalej gorliwie zbieram) i chciała bym je oddać:tak:
    Na pewno przydadzą się jakiejś mamie :-)
    Otóż jak na razie do oddania mam:
    - pampersy HUGGIES Newborn 2 (od 3 od 6 kg) ponad 100sztuk (mężuś nakupował za dużo na zapas:-D)
    oraz
    - ciuszki (śpioszki, czapeczki, kaftaniki, pajacyki).

Kontakt na meila fanta20062@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie!!
    Paulina

2. assiia82

assiia82 Fanka BB :)

fanta20062
    ja bym była zainteresowana pampersami kuzynka rodzi w kwietniu i by było jak znalazł
    a ja w zamian moge oddac ci pare ciuszkow po mimsz szkrabie tylko od jakiego rozmiaru

3. reklama
  4. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

assiia82
    Dziękuję za zainteresowanie :-) Mój szkrab ma 62 cm.
    Ciuszków oraz innych rzeczy pozbędę się z ulgą ;-)

5. tina270

tina270 Zaciekawiona BB

Witam ja już do Ciebie Paulino wysłałam maila:)
    Chętnie przyjmę dla znajomej cokolwiek,bo niestety nie mają nic.Ja już po moim zebrałam wszystko, chociaż nie było tego wiele, bo nie kupowałam na zapas.
    Ale mam przwiejak, który mogę oddać chętnym.
    Kontakt do mnie tina2533@wp.pl

6. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

asiu a może masz po Oliwce ubranka w rozmiarze 86-92 na wiosnę i lato?
    ja mam do oddania kimbinezonik wiosenny w rozmiarze 56 (różowy)

7. tina270

tina270 Zaciekawiona BB

Hej Matylda.Ja mam coś różowego właśnie mi się przypomiało dokładnie w takim rozmiarze.Zdjęcie mogę Ci przesłać tylko daj maila,albo napisz na mojego to odpisze.Mam piżamkę i bluzeczkę ciuszki są nowe.
    Kontakt tina2533@wp.pl

Ostatnia edycja: 2 Marzec 2010
  8. kaoru3

kaoru3 Fanka BB :)

9. assiia82

matylda własnie z dziewczynka mam problem bo wszytko co za male oddaje dwom koleżanka wiec ciezko ale jak cos znajde w ciuszkach to chetnie ci oddam jak zrobie porzadki w szafie jej bardziej mam dla chlopca male takie wlasnie na 62 i teraz juz większe
    bo wszedzie w koło dziewczynki i kuzynka tez w kwietniu rodzi dziewczynkę

10. reklama
  11. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

asiu a nie chcesz tego mojego kombinezoniku dla małej w sam raz starczy do maja:-)

12. assiia82

matylda no jasne ze chce wszytko sie im przyda bo pierwszy syn a z kasa nie najlepiej

Poleć forum