reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

fanta20062

Mamusia Kubusia 2009
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2009
Postów
9 047
Miasto
Szczecin, Poland
Na pewno każda z Was ma ciuszki oraz inne rzeczy z których wyrosły Nasze pociechy. Wpadłam na pomysł dlaczego by nie miały byśmy oddać ich komuś zamiast np. wyrzucać.
Dobrze wiemy jak maleństwa szybko rosną i że ogrom rzeczy których potrzebują jest naprawdę sporym wydatkiem.
Wiadomo, że jako mamy dbamy by ciuszki naszych pociech były jak najlepszej jakości, są zadbane oraz że niektórych ciuszków nasze dzieci nawet nie nosiły bo kupiono ich za dużo (a dzieciątko urodziło się o wiele za duże) bądź kochana rodzinka przynosiła takie rzeczy w prezencie.
Ja również takowe posiadam (dalej gorliwie zbieram) i chciała bym je oddać:tak:
Na pewno przydadzą się jakiejś mamie :-)
Otóż jak na razie do oddania mam:
- pampersy HUGGIES Newborn 2 (od 3 od 6 kg) ponad 100sztuk (mężuś nakupował za dużo na zapas:-D)
oraz
- ciuszki (śpioszki, czapeczki, kaftaniki, pajacyki).

Kontakt na meila fanta20062@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie!!
Paulina
 
reklama
fanta20062
ja bym była zainteresowana pampersami kuzynka rodzi w kwietniu i by było jak znalazł
a ja w zamian moge oddac ci pare ciuszkow po mimsz szkrabie tylko od jakiego rozmiaru
 
Witam ja już do Ciebie Paulino wysłałam maila:)
Chętnie przyjmę dla znajomej cokolwiek,bo niestety nie mają nic.Ja już po moim zebrałam wszystko, chociaż nie było tego wiele, bo nie kupowałam na zapas.
Ale mam przwiejak, który mogę oddać chętnym.
Kontakt do mnie tina2533@wp.pl
 
asiu a może masz po Oliwce ubranka w rozmiarze 86-92 na wiosnę i lato?
ja mam do oddania kimbinezonik wiosenny w rozmiarze 56 (różowy)
 
Hej Matylda.Ja mam coś różowego właśnie mi się przypomiało dokładnie w takim rozmiarze.Zdjęcie mogę Ci przesłać tylko daj maila,albo napisz na mojego to odpisze.Mam piżamkę i bluzeczkę ciuszki są nowe.
Kontakt tina2533@wp.pl
 
Ostatnia edycja:
matylda własnie z dziewczynka mam problem bo wszytko co za male oddaje dwom koleżanka wiec ciezko ale jak cos znajde w ciuszkach to chetnie ci oddam jak zrobie porzadki w szafie jej bardziej mam dla chlopca male takie wlasnie na 62 i teraz juz większe
bo wszedzie w koło dziewczynki i kuzynka tez w kwietniu rodzi dziewczynkę
 
reklama
Do góry