reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

reklama
Oferta ważna do dziś. Każdy numer Orange na kartę. Należy wysłać sms-a NIESPODZIANKA na numer 80101. Sms jest bezpłatny. Dostaje się 60 minut do wszystkich sieci do wykorzystania w ciągu 7 dni.
 
Słuchajcie. Może któraś z Was by coś chciała. To są rzeczy za małe już na mojego, albo takie, którymi byliśmy uszczęśliwieni na siłę jak to się mówi. Oddam za koszty przesyłki

niebieski bezrękawnik, z metki 74 większy wypada.
Czerwony dresik 92, welurowy.
4 bodziaki 80, na długi rękaw
spodenki z koszulą rozmiar 68:dry:spokojnie 80
komplecik spodenki, koszulka, czapeczka 86:dry: raczej małe 80
elegancka granatowa bluza, jakieś 80/86 może mieć
śpiochy 4 pary 74, na moje oko 80 jak nic, do nich są do kompletu kaftaniki, mogę się poświęcić i przekopać szafę:-D:tak:
czerwono zielony pajac welurowy 74
na kolejnym zdjęciu są dwie pary śpiochów z kaftanikami 68 więc nie sądzę, żeby jeszcze ktoś chciał ale te ostatnie na wierzchu to 74
dresik z małpką 80
 
Tu jeszcze trzy zdjęcia, bo nie można więcej jak dychę dać w jednej wiadomości.
leciutki komplecik jakieś 80/86
welurowe śpiochy z kaftanikiem 74
dresik z pieskiem 86 dość gruby, to na jesień bardziej
 
reklama
Do góry