reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam za darmo, sprzedam...

Witam,

sprzedaję kilka rzeczy po mojej córci. Zapraszam na moje aukcje:
Piękna bluzeczka dziewczęca Theo&Pauline, r.68 (2735825959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
NEXT, RÓŻOWE SPODNIE DZIEWCZĘCE, r.68 (2735866585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
NEXT, koszulka niemowlęca dla dziewczynki, r.74 (2735891741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
KOMBINEZON ZIMOWY DLA DZIEWCZYNKI, C&A, roz.62 (2737392328) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
STA40003.jpgSTA40033.jpgSTA40015.jpgSTA40027.jpg
Polecam.:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dodaje to ogloszenie w imieniu kolezanki nie zarejestrowanej na bb, ale posiadajacej podwojny wozek do sprzedania. Oto tresc ogloszenia:

Sprzedam wózek Tako Jumper Duo 3 w 1 w stanie bardzo dobrym, niewielkie ślady użytkowania. Wózek posiada amortyzatory, przekładane siedzisko, zdejmowaną tapicerkę, możliwość zamontowania fotelika, rozkładane siedzisko, regulowany podnóżek. Dodatkowe akcesoria: Plecaki, Śpiworki polarowe, Osłony na nóżki, Moskitiera, Adaptery do fotelika. Kolor: Zielono-czarny. Wózek składa się z Gondoli, spacerówek i fotelików samochodowych. Preferowany odbiór osobisty, istnieje możliwość wysyłki kurierskiej. Wózek godny polecenia i wart swojej ceny. Dodatkowych informacji udzielę pod nr tel. 662 271 863.IWONA
 
Witajcie!
Mam do sprzedania nosidelko.
Nosidło wygrałam w konkursie:) Dla nas jest zbedne,dlatego sprzedaje! Jest ono rewelacyjne pod tym względem,że można nosić w nim dziecko praktycznie od pierwszych dni życia. Przede wszystkim odpoczywają ręce i kręgosłup jest odciążony. Można nosić w nim dziecko w różnych pozycjach. Przodem, tyłem a także na leżąco. Posiada ochronny kapturek dla mniejszego bobaska,który jeszcze nie trzyma sam główki.
Jest super szczególnie na krótkie wyjście, np. do sklepu. Nie trzeba specjalnie brać ze sobą wózka. Tym bardziej jak ktoś mieszka w bloku na wyższym piętrze.
Pasy posiadają regulację,więc nosidełko dostosowuje się do sylwetki osoby noszącej.
Można również schować klucze lub tel. komórkowy, ponieważ jest dodatkowy mały pokrowiec.
No i najważniejsze, latem w upałach dziecko się nie poci, poniewaz jest wykonane z "oddychającego" materiału.

Kolor czarno-pomarańczowy. Nie uzywane ani raz,zupelnie nowe,w opakowaniu.
Jedynie pudelko jest przeklejone tasma-co widac na zdjeciu. Ale to chyba dlatego,zeby sie nie rozchodzila tektura podczas wysylki:)
Polecam!
Odbior osobisty w Bielsku-Białej lub wysylka do uzgodnienia. Cena 50 zl,ewentualna wysylka za 11zl-paczka.
Wiecej zdjec przesle zainteresowanym na priv!Info na maila: bladrish@gmail.com
DSC_0256.jpgDSC_0257.jpgDSC_0258.jpg
 
Ostatnia edycja:
Cześć, jestem w ciężkiej sytuacji za miesiąc rodzi mi sie córka asynek ma już półtora roku. Może któraś z was ma łóżeczko do oddania? Bo synek rozwalił doszczętnie obecne a z kupnem 2 łóżeczek + materac do jednego będzie ciężko :( Mam w zamian sporo ciuchów do oddania, rozmiar ok 36 lub ciuszki dla dzieci bo z tym akurat problemu nie mamy
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563411Zobacz załącznik 563412Zobacz załącznik 563413Zobacz załącznik 563414Zobacz załącznik 563415Zobacz załącznik 563416Zobacz załącznik 563417Zobacz załącznik 563418Zobacz załącznik 563419Zobacz załącznik 563420
 
reklama
Do góry