reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam za darmo, sprzedam...

Witam,
mam do sprzedania wózek po mojej corce Baby Active Breaker. Kolor bezowy,jasny braz/appuccino (odpowiedni dla chlopca czy dziewczynki).Z domu bez papierosa i bez zwierzat. Po jednym dziecku, wozek w stanie bdb,wiadomo-zwykle slady uzywania,ale zadnych plam,dziurek,otarc.Jest naprawde zadbany. Świetnie sprawdza sie na nierownosciach,naszych miejskich chodnikach czy zaspach snieznych. Przede wszytskim ma duze pompoowane kola,ktore fantastycznie amortyzuja wozek,dzieckiem nie telepie:) Amortyzacja jest regulowana.
Wozek spelnia funkcje gondoli i spacerowki. Wyciagane nosidlo,przekladana i regulowana raczka wozka,regulowany zaglowek,hamulec po obu stronach,ogromna mozliwosc modyfikowania wozka ze wzgledu na pogode(otwierane i odpinane klapki na upaly,folia przeciwdeszczowa na niepogode). Pojemny kosz na zakupy,torba do zawieszenia na raczke,regulowane pasy bezpieczenstwa,pokrowiec na nozki.
Wozek naprawde ma wiele mozliwosci,ja przy corce nawet ze wszystkich nie zdazylam skorzystac.
Mam nadzieje,ze jeszcze komus posluzy,ze wzgledu na swoj stan i mozliwosci.
300 zl Cena oczywiscie do negocjacji. Wiecej zdjec wysle zainetresowanym na maila 101_0034.jpg101_0039.jpg92133042755962.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam do sprzedania ubranka do chrztu
pierwsze niestety bez czapy i butków, bo gdzieś mi się zapodziały (są na pewno tylko nie mam pojęcia gdzie) za 20zł tj. krótkie spodenki i kamizelka. Rozmiar 68
Zobacz załącznik 489073
i drugie, zimowe za 40zł rozmiar 62 - ocieplane: spodenki, kurteczka i czapka + koszula, krawatka, kamizelka i butki (10cm)
Zobacz załącznik 489074Zobacz załącznik 489075
+ koszty wysyłki
 
goska03 - jestem zainteresowana, napisałam przez Allegro, czekam na kontakt :)

edit - byłam, widziałam, łóżeczko śliczne, (pościel również) - ale odrobinę za małe na mój materac (kupiłam dość drogi lateksowy materac i zależy mi na łóżeczku w które on wejdzie)
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Mam do sprzedania śliczny kombinezon zimowy dla dziewczynki ze sklepu C&A w rozmiarze 62. Kolor jasnoróżowy, stan bardzo dobry. Moja Majka urodziła się w grudniu i ubierałam jej go do połowy kwietnia (bo potem zrobiło się już za ciepło) i jeszcze spokojnie na nią pasował, więc na całą zimę wystarczy. Polecam szczególnie mamom, które urodzą w listopadzie lub w grudniu. Więcej szczegółów przez PW. Polecam.:-)

Poza tym mam też do sprzedania ( w ogóle nieużywane):
1. Pojemniki na pokarm z Aventu - 10szt. bez pokrywek.
2. Smoczek Avent 0-6 m-cy.

 
reklama
Zapraszam na moją aukcję!!
Sprzedaję ubranka i buty po mojej Agatce :) Co jakiś czas dodaję nowe rzeczy ;-)
Dla mieszkanek Bielska i okolic możliwość odbioru osobistego :-) . Zawsze to jest jakiś pretekst do plotek... :-);-)
M.in:

Kozaczki dla dziewczynki 3-12m + GRATIS Papućki (2688832606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sukienka z polaru dla dziewczynki 3-6m (2688849148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i wiele innych...
 
Do góry