reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
reklama
Ja mojemu smykowi smarowałam pupkę Sudocremem i Kremem przeciw odparzeniom z Nivea.
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
 
ja prawie od poczatku ( w szpitalu linomag )ale jak wrocilam do domu-od tamtej pory tylko puder Johson's Baby,mala ma super pupke,ani razu nie miala odparzen
 
Ja na poczatku tylko linomag, teraz uzywam albo sudocremu albo masci robionej za 5pln (witA i chyba cholesterol). A czasem wogole niczym nie smaruje.
 
ja smaruje tylko i wylacznie wtedy jak cos sie stanie czyli na odparzenia ktora mala ma bardzo rzadko...uzywamy wtedy sudecremu. Prawda jest taka, ze tego nie wolno uzywac codziennie (tylko i wylacznie na odparzenia-w przypadku dzieci) bo skora bardzo latwo sie do tego przyzwyczaja i jak cos sie stanie (odparzenia) to wtedy juz sudocrem moze nie pomoc.
 
To prawda, Sudocrem to dość mocny środek i też uważam, że nie powinno się go używać na codzień :tak: Moje dziecko ma prawie 5 miesięcy i jeszcze nigdy pupa się nie odparzyła. Używam różnych kremów zamiennie... Sudocrem, Krem przeciw odparzeniom Nivea i zwykły krem pielęgnacyjny Bambino. A teraz kupiłam w Tesco krem na odparzenia firmowy Tesco, kosztował za duży słoiczek 6zł z groszami i jest super! Ładnie pachnie, konsystencja leciutka więc łatwo się rozsmarowuje, będę go kupować częsciej bo cena w porównaniu do Sudocremu jest rewelacyjna a u nas ten kremik się sprawdził :-)
 
Ja stosuję małej "Maść z pantenolem" Nivea Baby (taka w tubce) i bardzo polecam. W szpitalu do mini wyprawki (pudełko z gadżetami reklamowymi) załapał się miniaturowy Sudocrem i na początku używałam tych produktów naprzemiennie, ale wkurza mnie ten Sudocrem strasznie. W porównaniu z maścią Nivea koszmarnie się rozprowadza i zanim małej pupę posmarowałam to mi ręce zdązyła obsikać :tak:
Teraz już tylko ten Nivea jest z użyciu i zero zaczerwień, odparzeń itp. Polecam.
 
reklama
My do pupci uzywamy od narodzin sudocremu-po kąpieli oliwka lub mleczko zależy czyms marujemy całe ciałko,a czasem gdy widze jakieś zaczerwienienia, szczególnie w te upalne dni, na noc leciutko smaruje tormentiolem:-).Nie mieliśmy jeszcze problemów z pupcią :tak:Pozdrawiamy!
 
Do góry