reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia

Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
2
Cześć dziewczyny
Od kilku dobrych tygodni walczę ze strasznymi odparzeniami na szyjce u mojego 3 miesięczniaka...próbowałam już chyba wszystkiego...myję tylko w emolientach, potem próbowałam bephanten, linomag, sudokrem...a ostatnio dostalam maść oczną z erytromecyną od lekarza..niby trochę lepiej ale caly czas szyja czerwona, skórka az przesuszona...teraz lekarz zapisał Elocon, ale jak przeczytalam skład i dzialanie to mam ogromne wątpliwości czy w ogóle tego użyć...Może macie jakieś lepsze rady
 
reklama
Laktoze? Raczej białko mleka. Nietolerancja laktozy - cukru troche inaczej sie objawia.
Jesli to nie przegrzanie , to na tle alergicznym. Proponuje myc dziecko w bardzo dobrej jakosci mydle organicznym, odstawic mleko w proszku na bazie laktozy. Jesli karmisz piersia to z Twojej diety nalezy wyeliminowac laktoze, cukier i biala make. Jesli po dwoch tygodniach sie nie poprawi, warto zrobic testy alergiczne u dermatologa zamiast w ciemno stosowac masci. Trzymam kciuki
 
reklama
Laktoze? Raczej białko mleka. Nietolerancja laktozy - cukru troche inaczej sie objawia.
Sprobuj odstawic produkty na bazie mleka krowiego i zobaczysz reakcje. Olbrzymia czesc naszego ukladu immunologicznego miesci sie w jelitach. Wiekszosc reakcji alergicznych skory ma swoje korzenie w jelitach, nie jest to.probpem skory sam w sobie.
 
Rozwiązanie
Do góry