reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenie na szyi dziecka ?

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
477
Moja córka dostała małej plamki na szyi. Początkowo uznałam że to od guzika w sukience który ją obtarl, jednak powiększyła się i wygląda raz blado raz czerwono. Czy ktoś miał doczynienia z takim czymś, zobaczcie zdjęcie. Zauważyłam podobaną na nodze. Proszę o poradę.
 

Załączniki

  • IMG_20180825_112932.jpg
    IMG_20180825_112932.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 652
reklama
No nie wiem mi to wyglądają na jakaś zmianę skórną, zwłaszcza jak na nóżce tez ma. Spróbuj dwa trzy dni posmarować emolientem albo maścią witaminową a jak nie pomoże to do lekarza
 
a nie podraznil sobie skory sliniakiem, moj czasem ciagnie za sliniak i drapie sie rzepem
jesli to cos na wzor odporzenia to zwykla maka ziemniaczana lub sudokrem
 
Ja miałam coś takiego na szyji byłam u dermatologa i coś to było nie groźnego:)
Wyglądało dokładnie jak to, znikło od masci od dermatologa;) byłam mała wtedy ale pamiętam że bolalo bo pobierali próbke do badań:)
 
Mi to wygląda na grzybicę (częste u dzieci, nie groźne) ewentualnie łzs. Nie wiem w jakim miejscu na nodze jest tą zmianą, myślę, że lokalizacja na nodze by dużo podpowiedziała.
 
reklama
Ja mialam tez takie plamy czerwone wedrujace z nogi wyzej ;) to byla luszczyca ;) u mnie to genetycznie dostalismy z bratem w trzecim pokoleniu po babci ,tyle ze mnie to swedzialo.. u mnie samo zniknelo,brat stosowal jakas masc od dermatologa ;)
 
Do góry