rudzia789
szczęściara
Kochana....gdybym mogła Ci wysłać.....zrobiłabym to.....ech.......musisz tak daleko mieszkać??
no na zadupie mnie wywialo :-
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Kochana....gdybym mogła Ci wysłać.....zrobiłabym to.....ech.......musisz tak daleko mieszkać??
No dobra dobra....nie plumkaj tylko wysyłaj hahahhaaTom przyjdzie to Ci zapoda ;-):-)
A już ile pytań zobacz ją dostanie to zobaczy![]()
MARTUŚ, ale zawsze możesz sama zrobić, na prawdę nic trudnego......i zawsze wychodzą....![]()
Tom przyjdzie to Ci zapoda ;-):-)
A już ile pytań zobacz ją dostanie to zobaczy![]()



No dobra dobra....nie plumkaj tylko wysyłaj hahahhaa





sprubuje w takim razie nigdy nie robilam.....
ale juz dosc z tymi dobrociami bo mi jezyk do tylka ucieknie ehhhhhh
heheh ale ja wole taka rurke od takiej PANI![]()






Danuś, ściągam juz...:-):-):-):-)

matko co sciagasz?????![]()






barchany.........filmik kochanamatko co sciagasz?????![]()
Majtki z golfem
Pocztę odemnie kochana :-)







i PADLAM



