• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
No dobra dobra....nie plumkaj tylko wysyłaj hahahhaa

Toć poszło już :-D:-D:-D:-D:-D

sprubuje w takim razie nigdy nie robilam.....

ale juz dosc z tymi dobrociami bo mi jezyk do tylka ucieknie ehhhhhh

Podzielisz się??

heheh ale ja wole taka rurke od takiej PANI:-D:-D:-D

Ale masz wymagania ale ta pani nie ma TAKIEJ rurki :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Danuś, ściągam juz...:-):-):-):-)

No fajnie aż się boje wiesz, żę nikt tego nie widział jeszcze? :zawstydzona/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry