Danula
czekam ciągle czekam.....
A do mnie nie?!
Jak zwykle pominięta!
FOCH!
Czego się rzuca?? Napisałam przecież co napisała




Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A do mnie nie?!
Jak zwykle pominięta!
FOCH!




Nie wymyślaj......A do mnie nie?!
Jak zwykle pominięta!
FOCH!
Hahahahahaha aaaa bo jeszcze kierunkowy trza przed nr....... 777mowi ze NIEPRAWIDLOWY![]()




Hahahahahaha aaaa bo jeszcze kierunkowy trza przed nr....... 777![]()







Ściema,, ściema.....Ale ściema
Siem wysyła ale długo załączą szok
Poszło :-)




Kochana....gdybym mogła Ci wysłać.....do mnie tez nie napisala i nie smutam sie.......
smutno mi bo RUREK nie mam ;(
zrobiłabym to.....ech.......musisz tak daleko mieszkać??Hahahahahaha aaaa bo jeszcze kierunkowy trza przed nr....... 777![]()







do mnie tez nie napisala i nie smutam sie.......
smutno mi bo RUREK nie mam ;(
Ściema,, ściema.....
Duży załącznik co? Ile ma?
