• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

reklama
dlaczego co sie dzieje???????

rozmaiwałam włassnie z M na temat pralki... ech czy wszystkie chłopy sa takie dziwne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
miwe mu ze dzisiaj jedziemy po pralke, a ten ze trzeba sie jeszcze popytac kogos kto sie zna, ze ble ble... a ja mu mowie ze niby kogo mamy sie zapytac??? szukalismy jakis kontaktow jak nam nasza pralka padła i jedno wielkie g**** i teraz niby ktos nam z nieba spadnie??? i powe ze ta najlepsza a tej nie kupowac??? taaa...jasne
mowie mu czy jak kupowalismy kino, tv...czy cokoliwek innego to zbierał opinie przez pół roku czy co????
a on ze teraz trzeba kupic cos dobrego... a ja mu na to ze troche poczytalismy o tych pieprz**** pralkach i sam widzi ze co człowiek to inna opinia... i ze warto tez zapytac sprzedawce....
i mowie mu ze juz mam dosc tego ze nie ma pralki.... a on ze mozna jeszcze zaczekac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no to ja z grubej rury ze jak padł procesor w kompie to sie nie zastanawial rtylko polecial do sklepu i kupil.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a on na to ze sie na tym zna... nie no wymiekam... pol roku zastanawiac sie nad pralką :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
On mi mowi ze wczoraj wogole nie rozamiwalismy na ten temat... ręce opadają.... mamy wybrany model rozmaiwamy o tym od tygodnia a ten wypoala taki tekst :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a to ze jedna osoba poweidziala zeby tej pralki nie kupowac to ja mam to głęboko gdzie...ech...

przepraszam...musiałam sie wygadac :zawstydzona/y:

Mój rycerz!

ale duży chłopak :-):-):-)
 
rozmaiwałam włassnie z M na temat pralki... ech czy wszystkie chłopy sa takie dziwne :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
miwe mu ze dzisiaj jedziemy po pralke, a ten ze trzeba sie jeszcze popytac kogos kto sie zna, ze ble ble... a ja mu mowie ze niby kogo mamy sie zapytac??? szukalismy jakis kontaktow jak nam nasza pralka padła i jedno wielkie g**** i teraz niby ktos nam z nieba spadnie??? i powe ze ta najlepsza a tej nie kupowac??? taaa...jasne
mowie mu czy jak kupowalismy kino, tv...czy cokoliwek innego to zbierał opinie przez pół roku czy co????
a on ze teraz trzeba kupic cos dobrego... a ja mu na to ze troche poczytalismy o tych pieprz**** pralkach i sam widzi ze co człowiek to inna opinia... i ze warto tez zapytac sprzedawce....
i mowie mu ze juz mam dosc tego ze nie ma pralki.... a on ze mozna jeszcze zaczekac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no to ja z grubej rury ze jak padł procesor w kompie to sie nie zastanawial rtylko polecial do sklepu i kupil.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a on na to ze sie na tym zna... nie no wymiekam... pol roku zastanawiac sie nad pralką :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
On mi mowi ze wczoraj wogole nie rozamiwalismy na ten temat... ręce opadają.... mamy wybrany model rozmaiwamy o tym od tygodnia a ten wypoala taki tekst :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a to ze jedna osoba poweidziala zeby tej pralki nie kupowac to ja mam to głęboko gdzie...ech...

przepraszam...musiałam sie wygadac :zawstydzona/y:



ale duży chłopak :-):-):-)
nie denerwuj sie Kochana te chlopy to chyba wszystkie tak maja.... z moim mialabym to samo..... ale co prawda to prawda nie ma na co czekac bo ciekawego nic sie nie dowiecie i sami jak nie zdecydujecie to nikt wam nie powie co lepsze a co gorsze.... bierz go pod pache a jak nie to PRZYSLIJ do mnie:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry