Anetka83
zbyt wiele...
nie denerwuj sie Kochana te chlopy to chyba wszystkie tak maja.... z moim mialabym to samo..... ale co prawda to prawda nie ma na co czekac bo ciekawego nic sie nie dowiecie i sami jak nie zdecydujecie to nikt wam nie powie co lepsze a co gorsze.... bierz go pod pache a jak nie to PRZYSLIJ do mnie![]()
mówię Ci jak mi podniósł ciśnienie to



dobra... przysle do Ciebie... expresem poleconym ;-)
ja nie lubię takiego plecenie trzy po trzy...
pyknij i za mnie![]()
pyknęłam

