• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

nie denerwuj sie Kochana te chlopy to chyba wszystkie tak maja.... z moim mialabym to samo..... ale co prawda to prawda nie ma na co czekac bo ciekawego nic sie nie dowiecie i sami jak nie zdecydujecie to nikt wam nie powie co lepsze a co gorsze.... bierz go pod pache a jak nie to PRZYSLIJ do mnie:-D:-D

mówię Ci jak mi podniósł ciśnienie to :szok::szok::szok:
dobra... przysle do Ciebie... expresem poleconym ;-)
ja nie lubię takiego plecenie trzy po trzy...

pyknij i za mnie:-D:-D

pyknęłam :-D
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry