rudzia789
szczęściara
O!
Moja matula ma taką!
Jest baaaaaaardzo zadowolniona!
hehehe witamy w klubie


Anetka przylaczasz sie?????


Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
O!
Moja matula ma taką!
Jest baaaaaaardzo zadowolniona!


Anetka przylaczasz sie?????


AMICA..... no ja bym polecala dobra firma moja mama ma taka i chodzi jak zloto.....










O!
Moja matula ma taką!
Jest baaaaaaardzo zadowolniona!



hehehe witamy w klubieAnetka przylaczasz sie?????
![]()


no ja własnie dzwoniłam do zaprzyjaznionego sklepu i tez powiedzieli ze dobry wybór... ech...a moj coś kręci nosem bo ktos mu powiedzial zeamici sie psuja....
i ten kolor![]()



A zapomniałam dodać,
że ja mam dziś mojego hero w domu
chory!



niech za duzo tym nosem nie kreci bo mu odpadnie.....![]()




czyli dobrze wybralismy ;-);-);-)
musze zaraz zadzownic do M
tak tak !!!!![]()





to go wygrzewaj porządnie![]()