rudzia789
szczęściara
A zapomniałam dodać,
że ja mam dziś mojego hero w domu
chory!
ojjjjjj grypa????? bidulek
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
A zapomniałam dodać,
że ja mam dziś mojego hero w domu
chory!
powiedz mu ze zostal przeglosowany i zdegradowany![]()




ojjjjjj grypa????? bidulek
wogóle sama po tą pralkę pojadę i taki będzie finał![]()



a nie wiem
goraczkę ma
i mówi, że o gardełko boli
a teraz to tyle tych wirusow lata w powietrzu.... wygrzeje sie mama da witaminki i bedzie dobrze![]()
rety co za dzien - ciemno jak w d*****************************wciaz pada......
dobrze obiad mam od wczoraj i nie musze nic dzis robic....ehhhhhh