Majsii
Fanka BB :)
Dzien dobry
Czytałam, że o graniu pisałyście
hmmm mój Ł potrafi grać 8-10 h kiedyś się wściekałam teraz się cieszę, że mam czas dla siebie
Przynajmniej nie chodzi nie marudzi ani nie wymyśla kij wie czego 
A tak w ogóle co u Was?
Łaaaaaaaaa Martuś to już 30 tydzień dziś
A pamiętam jak były początki jak ten czas leci szok normalnie 
Czytałam, że o graniu pisałyście
hmmm mój Ł potrafi grać 8-10 h kiedyś się wściekałam teraz się cieszę, że mam czas dla siebie
Przynajmniej nie chodzi nie marudzi ani nie wymyśla kij wie czego 
A tak w ogóle co u Was?
Łaaaaaaaaa Martuś to już 30 tydzień dziś

ale planuję rzucić
tylko, że te plany juz trwają i trawają i trwają......