• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Odskocznia;))))

Kochana, masz moje zapewnienie! :tak::-)
No tak...chora ale mogła doczytać chociaż hahahaha ;-)
Kosiarka z turbo-doładowaniem wskazana.....

MARTA, nie ma co wybrzydzać włochaty nie włochaty - bierz się do roboty! :-D:-D:-D:-D:-D

Cieszę się :tak:
No trochę roboty na tym trawniku będzie a co radochy :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Marta bierz co dają :-D:-D:-D:-D


No i dobrze ;-):-)

nie mialam czasu doczytac bom pedzila do WAS zgagi jedne

Ojjj tak od razu od zgag?? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry