reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Emka , Czarna żyganko i ogólne rozbicie, zmęczenie i zły nastrój wynagrodzi Wam ta mała Istotka którą będziecie tulić w ramionach . Duzo oddałabym aby heftować, jak wiele z nas gotowe są na wszelkie poświęcenia. Ale i dla nas Babole przyjdzie pora ba!

czy u was tez biało?mnie to kojarzy sie ze świętami , w sumie czas tak szybko zleci ze za niedługo będą - oby białe a nie błotne:-D
Miłej niedzieli dla wszystkich, ja z rodzinką mam zamiar spędzić dzien pod kołderką ,oglądając filmy.

Plenitude buźka !
Gatto ale Ci ten suwaczek zasuwa!Buziaki dla Was!
 
Ostatnia edycja:
Anulka - miłego zgniłkowania :) Ja w domciu dzisiaj sama jestem. M w pracy, młody u tatusia. Ja nie mam zapału do roboty. Coś tam zrobię i siadam i tak w kółko :-D
 
hej Zjola,zrób sobie po prostu ,,leniwą niedziele,, , , aura nie sprzyja za bardzo spacerom,choc z drugiej strony trzeba zacząć sie przyzwyczajać bo 4 stopnie to nie to samo co -20 jak było w tamtym roku.
No nic ja zmykam do moich panów bo juz mnie przywołują na seans filmowy( mama moja przyjechała więc obiad mi zrobi)paaaaaaaaaaa
 
Ale Ci fajnie :tak:. Moja mama załapała grypkę, więc obiadek muszę upitrasić sama. Daj znać jakie filmy oglądałaś i co warto zobaczyć. Pa, pa.
 
Cześć kochane:))) Witam Was między pawiami:(((( Jestem dzisiaj blada jak ściana:((( A u nas dzisiaj mega słoneczko,juz zero śniegu:)))Byłam na specerku,oczywiście wyglądałam jak pół dupy zza krzaka,a tu akurat wszyscy sąsiedzi na specerki się wybrali,niedzielnie ubrani,a ja jak taki zmięty babol :-D:-D:-DPoruta i tyle.
O matko ,wiecie co mnie nabardziej wkurza?To,że nie wiem kiedy te wszystkie tablety łykac,żeby po chwili ich nie "zmarnować",niestety nie mam stałych godzin na moje masakry żołądkowe:(((
No to sobie znowu pobiadoliłam:)))Jest mi wtedy chwilowo lżej:-D:-D:-D
Ściskam Was,miłego dzionka
 
Bett buziaki dla was!żadnych sygnałów???

No więc tak, pisałam wczesniej ze mielismy oglądac filmy , kolega nam nagrał, tylko wszystkie bez polskiego lektora a tylko z napisami i nie tylko młody nie potrafił nadążyć z czytaniem ,bo ja tez.I sie denerwowaliśmy tym , więc kazdy wziął jakąś książke i tak polegiwalismy do 16, otem pojechalismy do kościółka no i dzien zleciał.

czarna a ty co na wieściach piszesz a tutaj to co??;-)
 
Ostatnia edycja:
Anulka - no właśnie żadnych...:szok: cisza przed burzą ;-) mąż zaczyna robić podchody żeby u mnie poród wywołać bo później będzie miał problem z urlopem, a jakbym teraz urodziła to mógłby z nami ze 2 tygodnie posiedzieć. we wtorek idę na KTG do szpitala i na wizytę do lekarza - jak powie że wszystko ok, to sama zacznę prowokacje :-D
 
reklama
Do góry