reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Ja też czasami miewam dołki:tak: i muszę sobie poplakać aby się wyładować:sorry:
w piątek wracam do M, jak mamy wrócić to tylko razem:tak::-)
Madziu to świetna wiadomość :-):-) juz pewnie się nie możesz doczekać ja też jak by mój mężuś wyjechał to bez niego bym sama nie wytrzymała i tak trzymaj maleńka związek na odległość to nie związek wracajcie razem i kropka:-):-):-)
a właśnie niunia ja chce iść do tej Baś- Bodeckiej wiesz może ile tam się czeka na wizytę bo nie wiem kiedy zadzwonć a w kwietniu chciałabym zrobić wszystkie wyniki żeby choć w połowie wykluczyć pare rzeczy:-):-)
 
reklama
ihih..cieszymy się z tej @ jak głupie małolatki :)
tak jest powiem ci przyszła mamusiu że tak dawno się nie cieszyłam z niczego mimo tego że boli jak diabli ale to nie ważne ważne że już przyszła:-):-):-)
wczoraj miałam takiego doła że wszystko mnie denerwowało jak zobaczyłam kobietę w ciąży albo z wózkiem to płakać mi się chciało ale dzisiaj juz jest lepiej i mam nadzieję że w końcu zaświeci nam wszystkim słoneczko bo nie może być cały czas źle.
Ja muszę tylko znaleźć dobrego ginekologa madzia dała mi tu namiar bo narazie na tych co trafiam to sami debile są jeden mądrzejszy od grugiego no ale cóż czubków na tym świecie nie brakuje:-):-):-):-)
ale się ropzpisałam jestem w pracy nie ma ludzi więc w końcu mogę tu posiedzieć z wami:-):-):-):-):-)
 
Bardzo się cieszę bo nie sądziłam że tak wcześnie w kwietniu zrobię wszystki badania i zaczniemy w maju działać bo ja już mam dosyć czekania:-):-)
madziu nie mogę ci odpisać na wiadomość bo coś mam z kompem w pracy pisałam już do ciebio 3 razy i ani jedna wiadomość mi się nie wysłała więc pisze tu a w domku po, 17.00 odpisze na pewno
Dostałam wiadomość i odpisałam:-);-) a znalazłaś już lekarza który będzie cię prowadził podczas ciąży?
 
Madziu to świetna wiadomość :-):-) juz pewnie się nie możesz doczekać ja też jak by mój mężuś wyjechał to bez niego bym sama nie wytrzymała i tak trzymaj maleńka związek na odległość to nie związek wracajcie razem i kropka:-):-):-)
a właśnie niunia ja chce iść do tej Baś- Bodeckiej wiesz może ile tam się czeka na wizytę bo nie wiem kiedy zadzwonć a w kwietniu chciałabym zrobić wszystkie wyniki żeby choć w połowie wykluczyć pare rzeczy:-):-)
do niej jest kolejka ja mogę ci odstąpić wizytę, jestem umówiona w piątek na 19;15 bo ja już wczoraj byłam u swojego gin więc mogłabyś się umówić w moje miejsce:tak:
 
dziewczyny sorry ze ja tak nie w temat wejde, wyczytalam tu na forum ze od 1 listoapda wchodzi taka ustawa ze zeby starac sie o becikowe to trzeba bedzie dostarczyc zaswiadczenie od lekarza ze od 10tc bylo sie pod opieka lekarska..ale masakra - niedlugo czlowiek juz nie bedzie pracowac tylko zaswiadczenia nosic...
 
dziewczyny sorry ze ja tak nie w temat wejde, wyczytalam tu na forum ze od 1 listoapda wchodzi taka ustawa ze zeby starac sie o becikowe to trzeba bedzie dostarczyc zaswiadczenie od lekarza ze od 10tc bylo sie pod opieka lekarska..ale masakra - niedlugo czlowiek juz nie bedzie pracowac tylko zaswiadczenia nosic...
nie mają już co wymyślać:szok::baffled:
 
dziewczyny sorry ze ja tak nie w temat wejde, wyczytalam tu na forum ze od 1 listoapda wchodzi taka ustawa ze zeby starac sie o becikowe to trzeba bedzie dostarczyc zaswiadczenie od lekarza ze od 10tc bylo sie pod opieka lekarska..ale masakra - niedlugo czlowiek juz nie bedzie pracowac tylko zaswiadczenia nosic...

Też to słyszałam jak się któraś zagapi nic nie dostanie paranoja :no:

Karola gratuluje @ ja czekam na swoją
 
reklama
Do góry