reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odstawiamy od cycusia

Baśka, u mnie z kolei lewa była większa. Piszę "była", bo już się prawie wyrównało. A czytałam gdzieś, że to normalne, dużo kobiet karmiących tak ma i że to się wyrówna po zakończeniu karmienia.
 
reklama
A ja zawsze mialam rowniuskie cycusie-chyba co do milimietra-a teraz-prawy wiekszy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i to nawet calkiem widocznie-przynajmniej jak dla mnie...Tego co mietosila wiecej jest wiekszy...I mimo ze juz nie karmie od 5 miesiecy nie wyrownalo sie jeszcze...Raczej juz nie licze ze cos sie tu zmieni...:wściekła/y::no:
 
u mnie zawsze lewa pierś była ciut większa , więc wielkość mnie nie martwi, bardziej kształt, ciekawa jestem jaki będzie, mam nadzieję że nie będą to dwa flaczki;-):-p
 
No to u nas chyba już koniec karmienia piersią. Przez kilkanaście dni było tylko jedno karmienie nad ranem, ale dzisiaj zauważyłam, że Marcinek ssie, ale praktycznie nie przełyka... Widocznie mam już zbyt mało pokarmu nawet na to jedno karmienie. Zastanawiam się tylko, co mu podawać o tej 5 rano, bo tak przeważnie się budzi....
 
Pati, myślałam o kaszce, ale gotować ją o 5 rano to trochę...no wiesz:baffled: Jeszcze pomyślę... U nas ten problem właśnie, że nie możemy podać modyfikowanego...
 
Asia możesz robić na zwykłym mleku kaszkę ryżową co się tylko rozpuszcza w mleku (albo kleik)- obojętnie czy zwykłym czy modyfikowanym
 
Zauważyłam, że jak Wojtek o tej 5.00 się budzi, to on wcale nie jest głodny, bo tego cyca to głównie ciamka.... Śniadanko je koło 8.00.
 
reklama
U nas była dzisiaj pierwsza próba porannego karmienia. Marcinek dostał kaszkę ryżową do picia. Z butelki nawet nie chciał spróbować, ale w końcu przelałam do niekapka i wtedy wypił sporo. Potem ładnie zasnął i spał do 8.45 (oczywiście wg starego czasu byłaby to 7.45, więc norma):-)
 
Do góry