reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
hej fajnie że masz rowerek, napisz mi na priva za ile bys chciała go sprzedac, i jak on wyglada mniej wiecej, jaka średnica kółek bo interesuja mnie 16 inch, na 4 kółkach:)
No i gdzie mieszkasz?:)
Dzieki
 
kolezanka moja nie jestes!
i chyba nie znasz zasad panujacych na tym forum??
ja grzecznie poprosilam o zdjecia i cene bo gdyby kamcia* sie nie zdecydowala to moze jakas inna mama!
nie wiem z czego ty tu robisz afere?
a widocznie tez szukam rowerka skoro pytam tak?
 
sluchaj ona..m to ty robisz widze afery bo ja sie grzecznie jak narazie odzywam tutaj a skoro kamcia* była pierwsza to ma pierwszenstwo raczej nie ? no !kamcia* bardzo cie przepraszam za ten rowerek ale sie zbytnio pospieszylam bo to w sumie nie moj tylko kolezanka sasiadka miala na zbyciu i sie dzisiaj dowiedzialam ze juz go oddala znajomym , jeszcze raz przepraszam ale juz nie aktualen ehhhhhhhh... :(((( pani anineczko ja sie wycofuje z klotni niech tamta kolezanka mnie nie zaczepia to i ja bede spokojna
 
reklama
Do góry