reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okrągły brzuszek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj jaki brzusio! Super, fajowy i odlotowy:) Wystaje, wystaje i uroku dodaje:) To nie jest zwykły brzusio, widać, ze tam ktoś puka:)
Buziaczki.
Jak strzelę fotkę też się pochwalę:)Pa!
 
reklama
Kosmi, ogromny brzusio... Cieszę się, że nie tylko ja tak wyglądam.
Ja wolę nosić luźne ciuszki, ale Ty wyglądasz super. Chyba wszyscy już zauważą.

 
Tylko nie wiem, czy od maluszka, czy od jedzenia ;)
W końcu zapóźniona w stosunku do niektórych jestem :)

Joaśka
 
aska00 pisze:
Mówisz jakbyś miała chorobę genetyczną a nie małego kosmitę.

Faktycznie  :laugh:
Ale za to czytam sobie, co wypisujecie i czekam, aż się wszystko to u mnie pojawi

Joaśka
 
Czytajac wpisy spogladalam na swoj brzusio i musze sie pochwalic ze jest cudny :D Osoby ktore mnie znaja bez problemu odgaduja ze jestem w ciazy, a ja oczywiscie radosnie potwierdzam :)) Zastanawiam sie czy nie jest za duzy, ale w koncu moj skarb musi miec wygodny domek ;))
 
reklama
Hehe, też patrzę w lustro i podziwiam swój brzusio. Ale ludzie z otoczenia twierdzą, że nie widać... Hmmm, może dlatego, ze teraz mam normalne kształty, hehe.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry