reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okres a ciąża

Rozwiązania
0
Witam
chciałam się zapytać czy jest możliwy okres w ciąży? ponieważ nie wspolzylam od ostatniego okresu a teraz mi się spóźnia. Zawsze mam obfity, boli mnie brzuch i plecy, a przed pojawia się trądzik i powiększone piersi i to wszystko było. Po owulacji wystąpiło 10 dniowe plamienie, czy to może być objawem przesunięcia miesiączki? Wybiorę się do ginekologa ale chciałabym się trochę uspokoić.

reklama

Jadwiga orłowska

Fanka BB :)
Miasto
P
Rozwiązania
3
Zrób test.
Czasem miesiaczki sa skąpe i juz, a moze to było plamienie implantacyjne?
Skąd masz pewność ze to była owulacja?

Fado123

Rozwiązania
3
Skoro od ost okresu nie wspolzylas, i okres był, to nie ,raczej nie ma szans na ciążę, zrób test ciążowy, lub bete jeśli masz wątpliwości

Rozwiązania
0
Zrób test.
Czasem miesiaczki sa skąpe i juz, a moze to było plamienie implantacyjne?
Skąd masz pewność ze to była owulacja?
nie mam ale według kalendarzyka było po owulacji, wątpię że mogło to byc krwawienie implantacyjne ponieważ po ostatnim współżyciu miałam normalny okres, a dopiero po owulacji według kalendarzyka to krwawienie ( od współżycia minęło około 1.5 miesiąca)

młoda1994

Rozwiązania
1
Witam
chciałam się zapytać czy jest możliwy okres w ciąży? ponieważ nie wspolzylam od ostatniego okresu a teraz mi się spóźnia. Zawsze mam obfity, boli mnie brzuch i plecy, a przed pojawia się trądzik i powiększone piersi i to wszystko było. Po owulacji wystąpiło 10 dniowe plamienie, czy to może być objawem przesunięcia miesiączki? Wybiorę się do ginekologa ale chciałabym się trochę uspokoić.
A czy spóźniający okres zawsze musi oznaczać ciąże? Odpowiedź brzmi Nie. Nie było sexu po okresie a podejrzewasz ciąże. Po co sobie zawracać głowę takim czymś przecież to jest nie możliwe.

Rozwiązania
0
A czy spóźniający okres zawsze musi oznaczać ciąże? Odpowiedź brzmi Nie. Nie było sexu po okresie a podejrzewasz ciąże. Po co sobie zawracać głowę takim czymś przecież to jest nie możliwe.
naczytałam sie że można mieć okres w ciąży i teraz boję się że jestem a o tym nie wiedziałam, ale dziękuję teraz jestem trochę spokojniejsza, widocznie to przez stres

Fado123

Rozwiązania
3
naczytałam sie że można mieć okres w ciąży i teraz boję się że jestem a o tym nie wiedziałam, ale dziękuję teraz jestem trochę spokojniejsza, widocznie to przez stres
Nie okres ,można mieć plamienie, ale okres to znaczy że coś jest nie tak ,np poronienie

młoda1994

Rozwiązania
1
Ja też miałam w dwuch ciazach ja to nazywam okres bo niczym się nie różnił od @ ale ja ogólnie mam skąpe miesiączki bez skrzepów ale prawidłowo to się nazywa chyba krwawienie /plamienie w czasie ciąży co czasami nie znaczy nic złego ale każde krwawienie /plamienie trzeba konsultować z lekarzem.

Sunflower01

Rozwiązania
0
Nie można mieć okresu w ciąży, bo okres to złuszczającą się błona śluzowa macicy, w sytuacji, gdy nie dojdzie do zagnieżdżenia się zarodka.
W ciązy mogą występować plamienia i krwawienia - każdorazowo wymagają konsultacji z lekarzem.
To co wzięłaś za plamienie po owulacji mogło być okresem tylko skąpym - owulacja mogła w tym cyklu być wcześniej.
Kalendarzyk nie jest sposobem na określenie kiedy wystąpi owulacja. Można robić obserwacje (temp, śluz). Można pójść do ginekologa na usg.

Jeśli niepokoi Cię, ze cos sie przesunęło w cyklu to najlepiej pójść do lekarza. Oceni na usg na jakim etapie cyklu jesteś. Bo przyczyn może być sporo, choć czasem po prostu tak się dzieje bez przyczyny, organizm czasem zaskakuje. Stres tez ma ogromny wpływ.

reklama
Rozwiązania
0
Nie można mieć okresu w ciąży, bo okres to złuszczającą się błona śluzowa macicy, w sytuacji, gdy nie dojdzie do zagnieżdżenia się zarodka.
W ciązy mogą występować plamienia i krwawienia - każdorazowo wymagają konsultacji z lekarzem.
To co wzięłaś za plamienie po owulacji mogło być okresem tylko skąpym - owulacja mogła w tym cyklu być wcześniej.
Kalendarzyk nie jest sposobem na określenie kiedy wystąpi owulacja. Można robić obserwacje (temp, śluz). Można pójść do ginekologa na usg.

Jeśli niepokoi Cię, ze cos sie przesunęło w cyklu to najlepiej pójść do lekarza. Oceni na usg na jakim etapie cyklu jesteś. Bo przyczyn może być sporo, choć czasem po prostu tak się dzieje bez przyczyny, organizm czasem zaskakuje. Stres tez ma ogromny wpływ.
dziękuję bardzo, zrobię jeszcze bete i mam nadzieję że temat się wyjaśni bo jestem panikarą.Jednak internet przysporzył mi więcej stresu, teraz objawy przed okresem odczuwam ale okresu brak więc może po prostu pierwszy raz w życiu się spóźnia ale przyjdzie.

Sunflower01

Rozwiązania
0
dziękuję bardzo, zrobię jeszcze bete i mam nadzieję że temat się wyjaśni bo jestem panikarą.Jednak internet przysporzył mi więcej stresu, teraz objawy przed okresem odczuwam ale okresu brak więc może po prostu pierwszy raz w życiu się spóźnia ale przyjdzie.
Spokojnie - im więcej myślisz tym dłużej będziesz czekać, bo się dłuży. A w takich sytuacjach internet lepiej wyłączyć, bo mogłabyś na podstawie objawów zdjagnozowac raka prostaty nawet, więc spokojnie.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Okres a ciąża Potrzebuję porady 3
M Okres wcześniej Potrzebuję porady 1
N Antykoncepcja awaryjna, stosunek przerywany, a ciąża Ciąża, poród, połóg 10
N Ciąża, a okres Ciąża, poród, połóg 10
karolina21325 Test ujemny a brak miesiączki Ciąża, poród, połóg 8
C Wczesne objawy ciąży Ciąża, poród, połóg 50
Kwiat026 Potrzebuję porady - spóźniający się okres Potrzebuję porady 26
C Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 57
Czekooolada Ciąża Potrzebuję porady 17
M Czy to ciąża? Potrzebuję porady 5
C Czy to możebyć ciąża ? Staramy się 17
Misi.misi Kolejna ciąża po poronieniu zatrzymanym w 23 tygodniu Ciąża po poronieniu 16
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
M Ciąża a okres Potrzebuję porady 5
dasha97 Czy mogę być w ciąży ? Potrzebuję porady 11
D Ciąża czy poronienie? Potrzebuję porady 9
A Ciąża? A moze poronienie? Staramy się 6
Dawciu0310 Ciąża, umowa na okres próbny, przedłużenie. Ciąża, poród, połóg 6
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
Rumuneska Okres próbny - > ciąża -> poronienie Potrzebuję porady 1
S Brak miesiączki Potrzebuję porady 7
Olciakk074 Czy to ciąża? Potrzebuję porady 2
Zuuzaa254 Ciąża a tabletka po Ciąża, poród, połóg 16
A Okres,beta ujemna a ciąża BB położna radzi mamom 303