reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres co 2 tygodnie, polipy i hormony ??

Dołączył(a)
10 Listopad 2019
Postów
1
Witam was,
jestem na forum pierwszy raz i i bardzo proszę o wyrozumiałość i porady jesli ktoś miał podobną sytuację, jest tutaj wiele kobiet i mam nadzieję, że znajdzie sie jakaś dobra dusza, która pomoże choć trochę. Ponad rok temu miałam zabieg na usuwanie polipów (łyżeczkowanie, rutynowy zabieg) objawy były podobne do poronienia - ból w podbrzuszu i macicy (podobny jak przy okresie) plamienia brązowe i lekko czerwone utrzymywały się dość długo i na poczatku lekarz zdiagnozował poronienie (!) okazało się, że to polip. Miałam wykonane badania i kontrolę po zabiegu było już czysto, ale ostrzegł mnie, że może się to odnowić. Pół roku temu znowu zaczęłam plamić ale było to niewielkie plamiene 4 dniowe, szybko umówiłam się na kolejną wizytę usg nie wykazało nic niepokojącego, cytologia też. Był spokój aż do teraz ponieważ znowu zaczęłam plamić :( :( a mój okres pojawia się co 2 tygodnie! Jest bardziej obfity niż zazwyczaj, w dodatku teraz utrzymuje się już 7 dzień a bardziej plamienia czerwone jestem już skołowana czy to nawrót polipów, czy może zrobić badania hormonalne?? Mam 31 lat chcielibyśmy starać się o dziecko ale teraz to sama już nie wiem co będzie. Czytałam że polipy odnawiają się po 30 roku życia. Umówiłam się na wizyte do lekarza jednak dopiero za 2 tygodnie (bardzo duże kolejki :/ a to prywatny specjalista!) w przecągu roku byłam badana chyba z 4 razy i już mam czarne myśli aby nie było to nic poważniejszego... :( Proszę napiszcie czy któraś z was miała nawrót polipów czy to się tak objawia? Dziękuję z góry pozdrawiam :)
 
Do góry