reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po porodzie

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Drogie Mamusie, urodziłam 09.11.2020 nie karmię piersią, ściągałam pokarm przez krótki czas to mój drugi poród, miesiączkę dostałam dość szybko bo 19.01.2021,druga dostałam też normalnie w lutym 17.02.2021, miesiączka była dość jak na mnie dluga, a teraz miesiączka mi się spóźnia... Ogólnie po miesiączce w lutym miałam pierwszą krwawa owulację i tak jak zawsze ból jajników, około tydzień temu bolał mnie jajnik myślałam, że to na miesiączkę, ale niestety nie. W ciąży nie jestem... Czy takie anomalie to coś normalnego...
Morfologie mam w normie, tylko płytki krwi podwyższone, ale lekarz mówi, że to kwestia tylko fp kontroli za trzy miesiące.
 
reklama
Hej, ja mimo ciągłego karmienia piersią dostałam okres zaraz po połogu 😱 później przez jakiś czas był po prostu nieregularny, spóźniał się itp. Prawdopodobnie okres się jeszcze do końca nie unormował, bo pojawił się raptem dwa razy. Warto przebadać się u ginekologa, bo może pojawiła się po porodzie jakaś malutka nadżerka (ektopia - to nic strasznego i groźnego), która mogła pokrwawić. Ale ja lekarzem nie jestem to takie moje przepuszczenia obstawialabym powolne regulowanie się okresu jednak nie występował aż przez 9 miesięcy i trochę po porodzie 😊
 
Do góry