reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

    Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

    A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Okres w 11 DC??!!

paaulaa1657

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
35
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny! Słuchajcie, jestem 3 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych, pierwszy okres po miałam w terminie (28 dzień cyklu), drugi dostałam tydzień wcześniej (w 21 dniu cyklu) i trwał aż 10 dni (od 30 października do 9 listopada), 9 listopada kochałam się z mężem, a na drugi dzień dostałam znowu chyba okresu...czyli w 11 dniu cyklu!!:(( Miała tak któraś z Was?? I jak myślicie to okres czy jakaś konsekwencja stosunku? Tak wiem- w środę idę do mojej dr ginekolog bo wtedy przyjmuje, ale chciałam wcześniej znać Waszą opinię;)
 
reklama

Celia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2019
Postów
2 390
Miasto
Wieś pod Lasem
Rozwiązania
0
Po odstawieniu antykoncepcji organizm szaleje. Wszystko jest możliwe. Ja miałam przy 10 latach brania tabsów taką sytuację, że dostawałam właśnie takich krwawych plamień w połowie cyklu. Trwało to 2 miesiące. Czemu? Nie wiem. Porobiłam wszytskie badania i było ok, być może krwawienia przełomowe. A ten okres to taki okres krwawy, czy taki bardziej różowy, brutnatyny? Może owu? A może nabroiliście z mężem :p
 

paaulaa1657

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
35
Rozwiązania
0
Po odstawieniu antykoncepcji organizm szaleje. Wszystko jest możliwe. Ja miałam przy 10 latach brania tabsów taką sytuację, że dostawałam właśnie takich krwawych plamień w połowie cyklu. Trwało to 2 miesiące. Czemu? Nie wiem. Porobiłam wszytskie badania i było ok, być może krwawienia przełomowe. A ten okres to taki okres krwawy, czy taki bardziej różowy, brutnatyny? Może owu? A może nabroiliście z mężem :p
Wiesz co właśnie taki dużo łagodniejszy, ale kolor nie żywo czerwony, tylko różowo brązowy...
 

Madlein

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Marzec 2010
Postów
1 413
Rozwiązania
0
Miała któraś tak?? Up up
Ja miałam w drugim cyklu owulację 6dc i zaliczyłam wpadkę. Ciążę straciłam i później nadal każdy cykl był inny (po 12-16dni, później miesiączka zanikła zupełnie). Po tabletkach anty mogą dziać się różne rzeczy z cyklem. Nieraz trzeba sobie pomóc lekami. Mogę polecić Ci cyclodynon. Jest to lek bez recepty, namówiła mnie do niego ginka. Trzeci cykl z rzędu mam przy nim książkowy.
 
reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
17 748
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
A to jest możliwe żeby takie krwawienie było objawem zapłodnienia dzień po stosunku?
Objawem zapłodnienia z pewnością nie.
Po odstawieniu tabsów każdy organizm reaguje inaczej, możesz mieć skrajnie rozchwiane cykle, ale o tym już z lekarzem będziesz rozmawiać, na pewno coś zaradzi :)
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry