reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okres

Dołączył(a)
27 Grudzień 2019
Postów
1
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale jestem całkowicie roztrzęsiona.
Ostatni okres miałam 30.11 do 4.12 w tym czasie doszło do zbliżenia z moim chłopakiem 2.12 i zsuneła się nam prezerwatywa.
Zażyłam tabletkę dzień po kolejnego dnia, ginekolog powiedział że nie ma potrzeby, żebym zazywała,bo w okres w ciąze nie zajdę,
jednak na wszelki wypadek zażyłam. Nie doznałam żadnych skutków ubocznych, poza nudnościami w ciągu miesiąca.
Po tym już nie było sytuacji w której mój chłopak penetrowałby mnie.
Przez te nudności, zrobiłam test 22 dni po stosunku,ale wyszedł negatywnie.
Ale dziś powinnam dostać okres i go nie ma, strasznie się zestresowałam, że może w ciązy będę.
Czytałam że może to rozregulować cykl,tzn kiedy dostanę?
Proszęo odpowiedź.
 
reklama
Po co otwierasz co chwilę nowe konta i zamieszczasz ten sam temat robiąc spam?
Te konta również należą do Cb

@Justyna A
@aLICJAAA1A
@agusiaaa2 oraz jeszcze kilka innych kont.
Na tym forum możesz posiadać tylko jedno konto z którego korzystasz w przeciwnym razie zespół moderatorski będzie musiał Cię zbanować - na tą chwilę wysyłam ostrzeżenie.

Regulamin punkt 8
Można mieć tylko jedno konto na forum. W przypadku wykrycia, iż jedna osoba ma dwa lub więcej kont na forum banowane są wszystkie przypisane konta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry