reklama

Okulista dziecięcy

Temat na forum 'Kraków' rozpoczęty przez kora30, 23 Maj 2011.

1. kora30

kora30 Fanka BB :)

poszukuję dobrego okulisty dziecięcego dla Zosieńki. Możecie kogoś polecić - zarówno na NFZ jak i prywatnie bo podejrzewam, że terminy są kosmiczne. Dziękuję z góry.

2. młoda mamka

młoda mamka Fanka BB :)

okulisty nie znam, bo nie korzystaliśmy ale sama szukam dobrego stomatologa może wiesz gdzie taki znajduje się w Krakowie?

3. reklama
  4. kora30

niestety nie, ja skorzystałam z okazji i sprawdziłam Zosi ząbki w szpitalu na Strzeleckiej - jak była akcja. Wszystko było OK, wiec nie szukałam stomatologa.

5. kora30

zapisałam Zosie do dr. Kućmy na al. POkoju - miał ktoś z nią jakieś doświadczenia?

6. niunias

niunias Zaciekawiona BB

Nie wiem, czy jest jakiś osobny temat, ale ja też szukam dentysty w okolicach Krakowa.:)

7. kluska80

kluska80 Mamisia Emisi i Jasia:))

okulista dziecięcy jest na oś.CentrumB dokładnego adresu nie pamietam, adres pewnie da sie wygooglować i przyjmuje na NFZ, terminy sa ok tygodnia-dwóch:)

Jeśli chodzi o dentystę to super jest dr.Chłoń przyjmuje i na NFZ i prywatnie na oś 2 pułku lotniczego 22 chyba

8. niunias

niunias Zaciekawiona BB

Nie wiem, czy NFZ jest takie okej. Poczytałam gdzieś, że NFZ nie refunduje porządnych znieczuleń a zwłaszcza leczenia 8ek i np wybielania. Jak to jest?

9. ani1234

ani1234 Zaciekawiona BB

nie dałabyś rady zdobyć więcej namiarów na tego okuliste bo nic nie mogę w necie znależć :( chodzi mi o tego z centrum B

10. reklama
  11. nissanka

nissanka Fanka BB :)

nie wiem czy o ten chodzi

Przychodnia Specjalistyczna "Med-Skarpa" Os. Centrum B 11 - świadczenia w zakresie leczenia zeza tel.:12 685 58 09

12. manila29

manila29 Fanka BB :)

witam, jestem mama bliźniat wczesniaków, w zwiazku z wcześnictwem mam skierowanie do okulisty w 4-6 tyg. życia maluszków

czy mogłybyście mi polecić okulistę w Krakowie który ma doświadczenie z noworodkami?

dzięki za pomoc

Poleć forum