boozqowa
Październik 09'
U nas też idą 3 opakowania mleka w ciągu tygodnia...Humana w sklepie kosztuje 16 zł, Bebiko 10zł... Różnica jest, jakby nie było... A w aptece humana kosztuje od 25 do 30 zł! Dokładnie ta sama! Mała je 190-200 ml,a od dwóch dni dodaje jej kleik ryżowy, ale 2 razy dziennie, tak jak jest na opakowaniu. Dostaje rano jak się przebudzi pierwszy raz i do karmienia na noc.I jak ma kleik to zje 140-150 ml. Dziś przebiła samą siebie. Na pierwsze karmienie wstała o 10:-) I to dlatego, że nasi "ukochani" sąsiedzi z za ściany od 3 dni ciągle wiercą w ścianie i walą młotkiem. Maja starsznie się wystraszyła i obudziła z płaczem i wielkim przerazeniem. Wkurza mnie już to bo to trwa już 3 dzień i to zawsze wtedy gdy Mała śpi, albo właśnie usypia...Zrobili by raz a porzadnie,a nie rozkłądaja na kilka dni i to o różnych porach. Ehhh... Teraz moja znów śpi. Czekam aż odpalą wiertare...