reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

dziewczyny dzięki za pomoc.. moja Zosia dostaje codziennie herbatkę... jakieś 150ml wypije bez problemu.... ma straszne bąki więc myślę że coś powinno się pojawić ale postaram się jej więcej herbatki dac może faktycznie przez to nie chce wyjść .

lysa d tak tak ja jestem "przejściowa" teraz więc mówisz że mam się nie denerwować?? trochę mi ulżyło ....
 
reklama
dziewczyny dzięki za pomoc.. moja Zosia dostaje codziennie herbatkę... jakieś 150ml wypije bez problemu.... ma straszne bąki więc myślę że coś powinno się pojawić ale postaram się jej więcej herbatki dac może faktycznie przez to nie chce wyjść .

lysa d tak tak ja jestem "przejściowa" teraz więc mówisz że mam się nie denerwować?? trochę mi ulżyło ....

Guziczek87- tak wydaje mi sie, ze nie bedzie problemu, po prostu brzuszek maluszka przestawia sie z trawieniem. Wiadomo, ze czesto po mleku mamy kupka jest od razu (czasami nie, jak jest w przypadku niektorych dzieciaczkow tutaj) a mleko modyfikowane dluzej sie trawi. Wiec byc moze ze wzgledu, ze jestes na 'przechodzeniu' moze to chwilke potrwac. Jak wspomniala Karolinusia, co dziecko to inna historia dlatego musisz wyczuc swoje malenstwo, ale jezeli nie meczy sie i nie prezy to powinno byc ok :-)
 
Kto by pomyślał, że kupka może sprawić tyle radości :-)
I już nigdy nie będę się śmiała, że mamuśki gadają tylko o kupkach ;-) bo to naprawdę poważny temat :-)
 
No normalnie pod wrażeniem jestem,jak kupki nie było,to nie było,a dziś właśnie mi Mała drugą zaserwowała :szok::szok::szok:.
Chyba Jej się kiszeczki w końcu odetkały :-D:-D:-D
 
oj potrafi cieszyć:-D u nas z rana zaraz po jedzeniu była tak ogromna, a potem jaka radość ze lżej:tak:. Ja daje Asi wodę i jak u nas był problem i dzwoniłam do doktorki to tez mówiła żeby dawać pic, u nas pomogła woda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny. Zadko tu zaglądam bo jakos czasu brakuje ale mam problem z moja 3,5 mesięczną coreczką. Może mi cos doradzicie bo moja Mała ma problem z zasypianiem w ciągu dnia :-( W nocy nie ma problemu i sama spokojnie zasypia w łóżeczku ze smoczkiem pieluszka i misiem,ale w dzień to jest koszmar. Kopie nóżkami, rzuca główką i okrutnie wrzeszczy i się złości bo nie potrafi zasnąć, a widać że chce jej się spać bo trze oczka :-( Nie bardzo pomaga tulenie noszenie kołysanie...Jak juz po wielkim płaczu uda jej się usnąć to zasypia raptem na pół godziny i spi bardzo czujnie. I w taki sposob spi tak trzy razy dziennie po pół godziny i od południa właściwie jest marudna, płaczliwa i nerwowa bo jest nie wyspana. Nie mam pojęcia jak pomóc jej zasnąć? Daria jest na mleku dla alergikow nutramigen. Przez 3 miesiące męczylismy się z kolkami ktore męczyła ją od rana do wieczora. Teraz sporadycznie brzuszek ją boli więc raczej nie przeszkadza jej to w zasypianiu a jednak nie potrafi usnąć. Macie jakieś sposoby na usypianie maluszkow w dzień?
 
Do góry