reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieciaczkami, czyli co każda mama wiedzieć powinna;)

a ja nie uzywam zadnych zeli na zeby, jakos nie widzialam roznicy z zelem czy bez wiec nie smaruje
 
reklama
U nas zel colgel czy jakos tak ale tylko w nocy jak nie moze znowy usnać czyli prawie wcale czasem czop na noc nurofen jak mega maruda i reke zjada :-D ale u nas zaraz juz koniec nie ma tylko 3 :-) no i 5
 
To ja wam dziewczyny zazdroszcze ze macie juz prawie to za soba.Moja mala ma dopiero 5 zebow teraz idzie jej szosty i za kazdym razem to jest masakra.Biegunka,slinotok i marudzenie.
 
Jak oduczyc malego wlazenia na fotel
jakie pomysly?
jak mu tlumaczyc
dzis zje.bal sie na glowe w dol
maskra
mowie nie wolno, Filip bach i uderzam dlonia o podloge
nie jarzy nic
wczoraj tez polecial glowa w dol i byla masa placzu

dzis bidulek wogole mial felerny dzien
bylismy w 5 10 15 i stala dziewczynka, chcial ja zagadnac i podszedl do niej i chcial kucnac obok i go przewazylo i runal buzia na kafelki
masakra, krew
rozcial bardzo warge i uderzyl sie w dziaslo nad jedynka
warge mial tak spuchnieta ze mu odstawala jak po nieudanym silikonie
jak mi go bylo zal
ale szybko wszystko bylo ok
tylko boje sie czy nie bedzie problemow z tym dziaselkiem
bidny chlopina, chcial sie tylko przywitac
ostatnio jakis wypadkowy jest
 
reklama
misiu, kochanie - nie oduczysz - to taki wiek....możesz po prostu tłumaczyć, pokazywać, demonstrować jeszcze raz tłumaczyć... może za którymś razem zadziała (u mojej Ali nigdy nie zadziałało, aż dorosła do rozumienia moich tłumaczeń;-) )
Miałam z Alą to samo, na razie z Nat nie mam ,ale to dlatego,ze nie ma mnie w domu - mają zajęcia moi familijni którzy na ochotników przymusowych zgłosili sie do opieki nad Nat....
jeszcze rok mniej więcej - zacznie samo o siebie się troszczyć..... może.......;-)
 
Do góry