reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

Mój synek pierwszy raz od tygodnia przespał całą nockę bez zsiusiania się :tak: Co prawda obudził się o 4 ale z głodu :-) Mamusia musiała mu ścisnąć pieluchę na noc tak by oba rzepy się stykały ze sobą. On nie miał za ciasno tej pieluchy, ale luzu też nie miał, a siuśki nie miały jak wycieknąć ;-) Na dzień tej pieluchy tak mocno nie mogę spiąć, bo jak się wierci to cisnęłoby go w brzuszek :elvis:

Od kilku dni mały ma takie śmieszne krosteczki na polikach, taką kaszkę w kolorze skóry. Czy to może być uczulenie? Tydzień temu jadł po raz pierwszy jeżyny, a krosteczki wyszły mu w połowie tygodnia. Co to może być?
 
reklama
Mi się wydaje, że może to i być uczulenie, ale ciężko powiedzieć, jak się nie widzi. Hania też kiedys miała takie dziwne policzki, też myślałam, że to od jakiegoś pokarmu, a tu sie okazało, że to było od słońca:szok:.
 
monika u nas tak zaczyna sie uczulenie
jesli nie bedziesz podawac uczulajacego produktu to po dwoch dniach zniknie a jesli dale bedzie cos malego uczulac to kosteczki moga sie zaczerwienic. a uczulenie moze wyjsc dopiero 3 dni po zjedzeiu czegos uczulajacego
 
Hania też 3 razy, po ok 45 minut.
Rano ok 8:00 (wstaje ok 7:00)
W południe ok 12:00
Popołudniu ok 16:00
Kładzie się spać między 19:30 a 20:00
Teraz np. już ładnie śpi:tak:.
 
moja niunia spi dwa do czterech razy dziennie, w tej chwili ciezko mi powiedziec bo sie jej akurat przestawia. ale jeszcze do niedawna zasypiala na godzinke przed 11 a potem na poltorej do dowch przed 20
 
Mateuszek wraca do normy z spaniem w ciągu dnia :tak: i zazwyczaj śpi znowu 3 razy dziennie od ok. 40 min do 1h. Wczoraj spał tylko 2 razy po godzinie, ale za to zasnął wcześniej, bo już o 20.30.
Antenka ... a jak śpi Twój synek???
 
Witek śpi 3 razy po 20-30 minut, choć dziś spal po 15-20 minut :szok::-( Pierwsza drzemka jest rano ok 8, potem koło południa i ostatnia ok 16-17. A spać idzie przed 20. Właśnie teraz małż go usypia :tak: A rano budzi się 5-6 :eek: No i oczywiście ostatnio robi sobie i nam pobudki w środku nocy :eek::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mi się wydaje, że może to i być uczulenie, ale ciężko powiedzieć, jak się nie widzi. Hania też kiedys miała takie dziwne policzki, też myślałam, że to od jakiegoś pokarmu, a tu sie okazało, że to było od słońca:szok:.

Tylko, że słońca to ostatnio było tyle co na lekarstwo :-(

monika u nas tak zaczyna sie uczulenie
jesli nie bedziesz podawac uczulajacego produktu to po dwoch dniach zniknie a jesli dale bedzie cos malego uczulac to kosteczki moga sie zaczerwienic. a uczulenie moze wyjsc dopiero 3 dni po zjedzeiu czegos uczulajacego

Właśnie raz dostał te jerzyny i po kilku dniach wyszło mu na policzkach, ale jeszcze nie zlazło, mimo że więcej jerzyn już nie dostał :no: A można skór czymś smarować jeśli to jest alergia?
 
reklama
Do góry