reklama

Opolanki, Opolszczanki - lista

Temat na forum 'Opolszczyzna' rozpoczęty przez kerry1, 4 Czerwiec 2008.

1. kerry1

kerry1 Gość

Witam Was serdecznie! Dziewczyny, mamusie z Opola i województwa opolskiego, obecnie mieszkające ale i kiedyś, wpisujcie się na listę. Postaram się zrobić jakąś uporządkowaną listę - wykaz, abysmy się lepiej poznały. Piszcie ile macie lat, skąd jesteście, ile macie dzieciaczków, wiek, imiona, wszystko co chcecie. Inne fora regionalne prężnie działają więc i my możemy coś stworzyć. Pomóżcie mi!!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 Październik 2008
  2. adiva

adiva Mama Zarazka :)

No to chyba ja pójde na pierwszy ogień....

Imie Karolina
    Lat 24
    Dzieci.....hmmm jedno w brzuszku....dopiero 6 tydzień :-)
    Lokalizacja Opole ul.Jodłowa....
    Skład rodziny....Pies,chomik....mąż :-D :-D ten ostatni zdecydowanie najwięcej zachodu wymaga...

bardzo miło Was poznać :-)

3. reklama
  4. asiulinka

asiulinka agentka 001

Asia (lat 27)-mama dwójki chłopców: Maciusia (grudzień'04) i Grzesia (lipiec'07). Opole (Malinka-Piotrkowska).:-)

5. Iwka.o

Iwka.o Mama-Mili,Dominiki,Szymon

Witam!!
    Mam na Imie Iwona jestem mamą: Bliźniaczek Mili i Dominiki ur 27.12.05 w Opolu , Szymka ur 14.11.06 w Opolu.
    Od roku Irlandia ale sercem nadal Opole dawny ZWM

6. asiulinka

asiulinka agentka 001

Iwka widzę, że Twoje bliźniaczki urodziły sie tego samego dnia co mój Maciuś (tylko rok później):tak::-)

7. Iwka.o

Iwka.o Mama-Mili,Dominiki,Szymon

He no fajnie :)
    Lekarze starali sie aby urodzily sie juz po nowym roku ale nie One chcialy juz i koniec:)

8. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

No więc ja też się dołączam
    Na imię mam Martyna, lat 24.
    Skład rodziny - ja, mąż, córeczka Oliwka (ur.29 listopada 2006) i kochana bernardynka Fanta ;-)
    Lokalizacja - Głubczyce

9. kerry1

kerry1 Gość

No powoli... powoli:tak:
    Ja też się przedstawię. Marta, Mam 31 lat, mieszkam na Katowickiej, mam męża, Synka Kubusia (1,6) i synka Bartusia (9 dni). W Opolu mieszkam od ponad roku wcześniej 30 km od opola. Inna widzę że mamy dzieci w tym samym wieku 11/2006 :tak: Iwka napisz jak ty sobie radzisz z trójką, muszę poczytać twoje posty :tak::-D

10. reklama
  11. anik567

anik567 :) :) :)

Cześć dziewczyny!
    Ja jestem styczniówką 2009 dopiero 13 tydzień :) i to moje pierwsze maleństwo.
    Mieszkam w Opolu od pół roku, obecnie na Dambonia.
    Mam 29 lat przyjechaliśmy z mężem do Opola z Krynicy Górskiej.
    Jakbyście chciały pojeździć na nartach dajcie znać :) coś wymyślimy :-)
    Obecnie szukamy mieszkania do wynajęcia/kupienia jakiegoś chociaż 50m bo ciężko będzie nam się zmieścić z maluszkiem w tym, które obecnie wynajmujemy.
    :-) Jak będziecie coś wiedziały o jakimś mieszkanku dajcie znać - będę wdzięczna :)
    pzd

12. kerry1

kerry1 Gość

Witamy serdecznie anik567 w naszym gronie,
    gratuluję ciąży, jak się czujesz?Jeśli masz jakieś pytanka odnośnie ciąży itp np wybór gina w opolu,to chętnie odpowiem i pomogę.Ja jestem już podwójną mamusią.Mieszkam na Katowickiej.Jeśli chodzi o propozycję nart chętnie się zapisujemy, uwielbiam jeździć choć jestem początkująca(2sezony)a teraz ostatnie dwa lata była przerwa z powodu dzieciaczków.Szukam też pomysłu na sylwestra i może jakiś wyjazd na jesień w górki?Jak Bartuś będzie miał 4-5 miesięcy.Napisz mi maila lub prywatną wiadomość o szczegółach.Dzięki i pozdrawiam.

Poleć forum