reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opolanki, Opolszczanki - lista

K

kerry1

Gość
Witam Was serdecznie! Dziewczyny, mamusie z Opola i województwa opolskiego, obecnie mieszkające ale i kiedyś, wpisujcie się na listę. Postaram się zrobić jakąś uporządkowaną listę - wykaz, abysmy się lepiej poznały. Piszcie ile macie lat, skąd jesteście, ile macie dzieciaczków, wiek, imiona, wszystko co chcecie. Inne fora regionalne prężnie działają więc i my możemy coś stworzyć. Pomóżcie mi!!!!






 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to chyba ja pójde na pierwszy ogień....

Imie Karolina
Lat 24
Dzieci.....hmmm jedno w brzuszku....dopiero 6 tydzień :-)
Lokalizacja Opole ul.Jodłowa....
Skład rodziny....Pies,chomik....mąż :-D :-D ten ostatni zdecydowanie najwięcej zachodu wymaga...

bardzo miło Was poznać :-)
 
Asia (lat 27)-mama dwójki chłopców: Maciusia (grudzień'04) i Grzesia (lipiec'07). Opole (Malinka-Piotrkowska).:-)
 
Witam!!
Mam na Imie Iwona jestem mamą: Bliźniaczek Mili i Dominiki ur 27.12.05 w Opolu , Szymka ur 14.11.06 w Opolu.
Od roku Irlandia ale sercem nadal Opole dawny ZWM
 
No więc ja też się dołączam
Na imię mam Martyna, lat 24.
Skład rodziny - ja, mąż, córeczka Oliwka (ur.29 listopada 2006) i kochana bernardynka Fanta ;-)
Lokalizacja - Głubczyce
 
No powoli... powoli:tak:
Ja też się przedstawię. Marta, Mam 31 lat, mieszkam na Katowickiej, mam męża, Synka Kubusia (1,6) i synka Bartusia (9 dni). W Opolu mieszkam od ponad roku wcześniej 30 km od opola. Inna widzę że mamy dzieci w tym samym wieku 11/2006 :tak: Iwka napisz jak ty sobie radzisz z trójką, muszę poczytać twoje posty :tak::-D
 
Cześć dziewczyny!
Ja jestem styczniówką 2009 dopiero 13 tydzień :) i to moje pierwsze maleństwo.
Mieszkam w Opolu od pół roku, obecnie na Dambonia.
Mam 29 lat przyjechaliśmy z mężem do Opola z Krynicy Górskiej.
Jakbyście chciały pojeździć na nartach dajcie znać :) coś wymyślimy :-)
Obecnie szukamy mieszkania do wynajęcia/kupienia jakiegoś chociaż 50m bo ciężko będzie nam się zmieścić z maluszkiem w tym, które obecnie wynajmujemy.
:-) Jak będziecie coś wiedziały o jakimś mieszkanku dajcie znać - będę wdzięczna :)
pzd
HWsKp2.png
 
reklama
Witamy serdecznie anik567 w naszym gronie,
gratuluję ciąży, jak się czujesz?Jeśli masz jakieś pytanka odnośnie ciąży itp np wybór gina w opolu,to chętnie odpowiem i pomogę.Ja jestem już podwójną mamusią.Mieszkam na Katowickiej.Jeśli chodzi o propozycję nart chętnie się zapisujemy, uwielbiam jeździć choć jestem początkująca(2sezony)a teraz ostatnie dwa lata była przerwa z powodu dzieciaczków.Szukam też pomysłu na sylwestra i może jakiś wyjazd na jesień w górki?Jak Bartuś będzie miał 4-5 miesięcy.Napisz mi maila lub prywatną wiadomość o szczegółach.Dzięki i pozdrawiam.
 
Do góry