reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

oprócz przedszkola? co o tym sądzicie?

Dołączył(a)
26 Październik 2007
Postów
1
witam wszystkich! Zastanawiam się nad wysłaniem malucha do Kids' Planet w warszawie (KidsPlanet.Com.PL: Bawialnia dla dzieci - zajecia muzyczne, plastyczne dla dzieci). Mam wrażenie że przedszkole nie wystarcza, za mało zajęć, za mało rozwojowe. A tam się będzie mógł rozwijać pod okiem psychologa, będą inne dzieci, judo, nawet taki kurs garncarstwa. Czy wysyłacie dzieci do podobnych miejsc? czekam na jakies sugestie, podpowiedzi :-).
 
reklama
prawdę mówiąc, ja posyłam swoje dziecko do zwykłego przedszkola, gdzie ma jedynie angielski, szkółkę tańca i rytmikę (religia - jeśli rodzic sobie tego życzy) uważam, że dziecko jest tylko dzieckiem i przyjdzie czas na naukę i wyścig szczurów- narazie niech się po prostu bawi- to jedyny taki beztroski okres w życiu. Ale oczywiście każdy robi to co uważa... więc tak właśnie zrób.
 
Do góry