reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Elzbietka no tak wlasnie - skoncentruj sie na mezusiu ;) bo pozniej z dzidzia podobno czuja sie zaniedbani czasami :(
i dobrego urlopu :)
 
Izabelka trzymam za Ciebie i poodzenia ;D Majeczka -tak mi przykro :( to tak jak u mnie w tym miesiącu też miałam małą nadzieje @spużniła mi się również 5 dni i trach -zalało na całego Ale nie martw się będzie dobrze napewno nam się uda ;D
 
Ja Kiciu dopiero w przyszłym roku się będę starała (razem z mężem oczywiście ;D )
Wpadłam tu, kiedy myślałam, że może jestem w ciąży.. Ciąży nie było, ale w międzyczasie zadomowiłam się tu i zostałam :D
Plany się zmieniły i na razie nie staramy się o bejbusia.. Ale liczę na przyszły rok - maj, czerwiec... Zobaczymy :D

A za Was wszystkie starające się trzymam mocno kciuki i kibicuję namiętnie :D :D
 
hello!
Jak tam dzionek? Ja nawet się wyspałam :) mamy załatwione mieszkanko-babcia się wyprowadza wwe wrześniu i możemy wchodzić. Tylko że trzeba będzie zrobić ciepłą wodę i prysznic. Będzie fajnie 2 pokoiki :)
@ dalej nic, ale pobolewa mnie cały czas brzuch no i piersi tak bolą że aż... pewnie mnie zaleje na wyjazd do Rosji... mogę się założyć. pozdrawiam wszystkie optymistycznie 8) buziaczki na weekend
 
Izabelka! A po co się wybierasz do tego ostatnio tak niepopularnego kraju? Jakaś wycieczka???
Co do fryzurki to właśnie zaraz idę do fryzjera jak mi zrobi coś fajnego z włosami to napiszę a jak nie to nie ;)
 
Jadę w delegację ;D tak w ogóle to się cieszę jestem po filologii rosyjskiej i angielskiej, więc będę miała okazję się sprawdzić ;D pozdrawiam
 
Margolis dawaj znac jak fryzura, bo sama chce cos zmienic, ale nie wiem dokladnie co... :)
Izabelka gratuluje mieszkanka!!!
 
Heej;)
Ja podobnie jak TY N Agga..wpadłam tu, bo myslalam, ze jestem w ciaży..i się zadowmowiłam..a plany narazie są..ale bez starań..:)
a dzis ..przed chwilą tak sie tu zasiedziałam, ze deserak bym przypalila:(:)
 
reklama
Ja tez czuje sie okropnie wszystkie kosci i stawy mnie bola mimo pieknej pogody za oknem jestem dzis jak zombi . Od jutra zaczynam sie intensywnie starac o malenstwo  a tescik to juz u mnie raczej w czerwcu ale jakose przetrwam . Trzymam kciuki za wszystkie testujace
 
Do góry