reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ospa gorączka

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
3 latka ospa od środy. Byliśmy u lekarza w czwartek pani doktor kazała kupić tyłki piankę. Dwa pierwsze dni gorączka 38,5. W sobotę znów lekarz mocno wysypało w okolicach oczu dostaliśmy haskovir. W nocy z piątku na sobotę brak gorączki, piątek i sobota też bez gorączki a w sobotę na wieczór 39 w nocy po 4 godzinach 40 stopni. Dzisiaj narazie 37.5. Czy tak może być z tą gorączka czy coś jest nie tak? Córka już jest wykończona, nie ma ochoty na zabawę, fo tego męczy ja katar od samego początku ospy.
 
reklama
3 latka ospa od środy. Byliśmy u lekarza w czwartek pani doktor kazała kupić tyłki piankę. Dwa pierwsze dni gorączka 38,5. W sobotę znów lekarz mocno wysypało w okolicach oczu dostaliśmy haskovir. W nocy z piątku na sobotę brak gorączki, piątek i sobota też bez gorączki a w sobotę na wieczór 39 w nocy po 4 godzinach 40 stopni. Dzisiaj narazie 37.5. Czy tak może być z tą gorączka czy coś jest nie tak? Córka już jest wykończona, nie ma ochoty na zabawę, fo tego męczy ja katar od samego początku ospy.
Heviran
 
w sumie gorączka przy ospie to normalba rzecz.
Lekarz nie kazał nic na nią brać ?
Ja przy gorączce też nie mam kopletnie na nic siły , więc dla mnie to trochę normalne że dziecko jest osłabione.
 
40 stopni to już bardzo wysoka gorączka.
Dzisiaj masz 4/5 dzień ospy.
Jeśli do jutra gorączka uderzy znowu z taką dużą siłą to ja bym np wolała to skonsultować z lekarzem żeby się albo uspokoić albo żeby lekarz mógł zaproponować coś innego.
 
40 stopni to już bardzo wysoka gorączka.
Dzisiaj masz 4/5 dzień ospy.
Jeśli do jutra gorączka uderzy znowu z taką dużą siłą to ja bym np wolała to skonsultować z lekarzem żeby się albo uspokoić albo żeby lekarz mógł zaproponować coś innego.
Teraz znów rośnie. Jeżeli do wieczora będzie tak samo pewnie wybierzemy się ma sor
 

Zaleca się go podać do 24h od pierwszego wysypu, potem ma dużo gorsze działanie (może w ogóle nie zadziałać), a tu minęły już 4 dni.

I dla przypomnienia przy ospie nie podajemy ibuprofenu, a wysoka gorączka niestety jest bardzo częsta przy niej. Pytanie jeszcze czy dziecko było szczepione
 
reklama
Zaleca się go podać do 24h od pierwszego wysypu, potem ma dużo gorsze działanie (może w ogóle nie zadziałać), a tu minęły już 4 dni.

I dla przypomnienia przy ospie nie podajemy ibuprofenu, a wysoka gorączka niestety jest bardzo częsta przy niej. Pytanie jeszcze czy dziecko było szczepione
Tak wiem podapje tylko na paracetamol. Nie szczepiona na ospe
 

Podobne tematy

Do góry