reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;)

reklama
Maryś,M ma walec,dostał pod choinkę.wtedy uczył się raczkować i go "turlałam" na walcu.Teraz nim rzuca po pokoju,albo przytyka nosa i ogląda co jest w środku,albo z drugiej strony (mamusia) bo walec jest przezroczysty w rybki. ale ogólnie to chyba dla młodszych dzieci.
 
Maryś: my też mamy walec. Należy do jednej z ukochanych zabawek, ale faktycznie, Ida z niego powoli wyrasta. Chociaż piszą, że to zabawka od 12 mcy ??? Trudno wyczuć, czy prawie chodzące dziecko się zainteresuje ;D
 
dzieki za informacje chyba faktycznie za późno o nim pomyślałam, może czas na lalki ;D Magda uwielbia Baby Born chyba mysli że to prawdziwy dzidziuś
 
Gabi mnie tez sie podoba ten wozek :laugh: - prawde mówiąc to ja pierwszy raz widze takie kółka przy wózku, ale wyglądają fajnie ;D
 
A ja chciałam wam polecic rowerki trzykołowe ale na łańcuch wypróbowaliśmy to na Oli za radą koleżanki. Te co maja pedały przy przednim kole niezbyt sie sprawdzająbo maluch nie może dostać do tych pedałów a jak już dostaje to jest za duży na taki rowerek poza tym jak chce skręcić w lewą stronę to spada dziecku prawa noga z pedału jak w prawo to lewa.
Jedyny problem to cena rowerku (ok 250 zł) no i to że rzadko który sklep je posiada.
 
reklama
Maryś: a masz jakiś link to takiego rowerka? Żebym sobie zobaczyła o co chodzi ;) bo wszystkie są z tymi pedałami przy przednim kole ;)
 
Do góry